Як завести яндекс гаманець.

Кожен користувач інтернету рано чи пізно задається питанням: «А чи можна конвертувати час, проведений в мережі, в справжні, живі гроші?». І далі, вивчивши вздовж і поперек видачі розвідувачів по запросу «заробіток в інтернеті», користувач дізнається, що більша частина розрахунків в мережі йде за допомогою сервісу «Яндекс.Деньги».
Інструкція
1
Для того щоб завести Яндекс-гаманець, заходимо на сайт сторінки «Відкрити рахунок в Яндекс.Деньгах».
2
Потрапляємо на сторінку авторизації, де вводимо логін і пароль від поштової скриньки на Яндексі. Якщо у нас ще немає такого поштового ящика, реєструємося в системі і заводимо його.
3
На сторінці, вводимо два рази платіжний пароль. Для цього використовуємо літери латинського алфавіту та деякі спецсимволи. Бажано придумати довгий пароль і окремо записати його. Чим довше і складніше фраза-пароль, тим більшу надійність гарантує Яндекс-гаманець.
4
В поле «Код відновлення» вводимо набір цифр, який допоможе в разі втрати платіжного пароля скинути його і придумати новий.
5
Для більшої безпеки і прив'язки операцій гаманця до SMS-повідомленнями вводимо в призначеному поле номер мобільного телефону в міжнародному форматі. Міжнародний код Росії + 7, після нього без пробілу вказуємо 10 цифр номера телефону.
6
Підтверджуємо введені дані і створення Яндекс-гаманця, натиснувши на відповідну кнопку під формою реєстрації. Яндекс-гаманець створений.
7
Через деякий час на вказаний раніше телефон прийде SMS такого змісту від YandexMoney: «Код підтвердження: NNNN. Нікому не повідомляйте, введіть на сайті ». NNNN - це чотири цифри, які ми вводимо, натиснувши на сторінці посилання: «Підтвердіть операцію отриманим кодом» в полі «Прив'язка телефону». На що відкрилася сторінці вводимо код і натискаємо кнопку «Підтвердити прив'язку».
8
Тиснемо вгорі на посилання «Деньги» і потрапляємо на попередню сторінку Яндекс-гаманця. Зліва бачимо баланс нашого рахунку - після реєстрації він становить 0 руб. - І 14-значний номер рахунку.
9
Натиснувши внизу на посилання «Приступити до роботи», ми потрапляємо на основну сторінку Яндекс-гаманця, яку тепер будемо бачити кожен раз при вході в систему «Яндекс. Деньги ».
Електронними гаманцями сьогодні активно користуються, щоб оплачувати або отримувати зароблені фрілансом гроші, також можна інтернет-грошима оплачувати он-лайн покупки чи послуги. До того ж це так зручно - не потрібно скрізь носити за собою важкий гаманець , набитий грошима і картками. А втратити електронні гроші невідомо де абсолютно неможливо.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб завести електронний гаманець Яндекс. Гроші, знадобиться:
  • -комп'ютер;
  • -папір;
  • -пішущіе приналежності.
Інструкція
1
Яндекс.Деньги - одна з найпопулярніших платіжних інтернет-систем. Тому досить часто відвідувачі системи Яндекс паралельно оформляють собі і гаманець . До того ж зробити це нескладно. Для початку потрібно на Яндексі зареєструвати свій поштовий ящик. Слідуючи підказкам системи, вибираємо логін і пароль. В режимі он-лайн відразу можна побачити зайнятий вже подібний логін чи ні. Коли пошта зареєстрована клієнт системи Яндекс отримує доступ відразу до декількох сервісів. Одним з них і є Гаманець.
2
Для того, щоб відкрити гаманець , потрібно зайти в розділ "Деньги". Далі натискаємо на опцію "Відкрити рахунок". У відповідь на це з'явиться ціла табличка, яку необхідно заповнити особистою інформацією. У списку запитань прізвище та ім'я, місто проживання та пароль, яким ви будете користуватися. За безпеку та конфіденційність інформації можна не боятися. Яндекс позиціонує себе, як одна з найбільш захищених систем. Після того, як вся необхідна інформація введена, потрібно натиснути ще раз на кнопку "Відкрити рахунок в Яндекс.Деньги".
3
Тепер система покаже вам номер вашого гаманця, який і буде використовуватися для проведення інтернет-операцій з грошима. Для того, щоб забезпечити гаманцю додатковий захист, система запросить у вас вказати деякі дані, які відомі тільки вам і не дадуть зловмисникам зламати вашу сторінку. Для цього Яндекс попросить вас придумати платіжний пароль (його потрібно запам'ятати або записати), кодове число, день народження клієнта і ще раз для закріплення результат знову платіжний пароль.
4
Тепер можна легко починати працювати з сервісом: оплачувати покупки та послуги через інтернет. Поповнювати гаманець можна або через платіжні термінали, або за допомогою переказу коштів з банківської карти.