Як прибрати повідомлення "Невизначена мережа".

У кожній операційній системі зустрічаються помилки, виправлення яких розробниками відбувається не відразу, а при виході у світ нового сервіс пака. Так в Windows Vista зустрічається проблема при виявленні з'єднання з мережею інтернет при установці стороннього програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista.
Інструкція
1
Після установки декількох програм, які значно віднімають системні ресурси комп'ютера, з'явилася проблема, суть якої у втраті з'єднання з мережею інтернет. Для тестування з'єднання використовується внутрішня команда ipconfig. Для її запуску необхідно викликати командний рядок.
2
Натисніть клавіші Win (вікно) + R. У вікні, введіть команду cmd і натисніть кнопку «ОК». У вікні командного рядка введіть команду ipconfig і натисніть клавішу Enter. Якщо серед результатів виявиться рядок зі значенням 0.0.0.0, отже, ви зіткнулися зі схожою проблемою.
3
Для швидкого вирішення проблеми необхідно перейти в «Центр управління системою», вимкнути мережу повністю, а потім знову її включити (виконати перезапуск). Після завантаження з'єднання ви виявите, що інтернет на вашому комп'ютері присутній. Але варто вам витягти Ethernet-кабель з порту мережевої плати, з'єднання зникне тут же. Постійний перезапуск мережі не є оптимальним рішенням проблеми.
4
Є більш радикальний спосіб - відключити компонент bonjour. Що це за компонент і звідки він взявся? Його поява не випадково, винуватець торжества - пакет програм від компанії Adobe. Зокрема bonjour належить програмі Photoshop. Як ви вже зрозуміли, просте видалення цього додаток не вирішить всіх проблем, тому його необхідно деактивувати.
5
Виконайте вхід в систему з правами адміністратора: натисніть правою кнопкою на значку «командного рядка» в Пуску і виберіть пункт «Запустити від адміністратора».
6
У вікні, введіть команду mDNSResponder -remove і натисніть клавішу Enter. Потім перейдіть в каталог C: \ Program Files \ Bonjour і перейменуйте файли mDNSResponder.ехе і mdnsnsp.dll, отримавши, наприклад, 123.exe і 123.dll.
7
Після перезапуску системи видаліть папку Bonjour з C: \ Program Files. У командному рядку Windows виконайте команду netsh winsock reset, щоб зробити скидання налаштувань Winsock.