Як відкривати zip в телефоні.

Переглядаючи електронну пошту з телефону, ви виявили, що вам прислали ZIP-архів, в якому знаходяться файли в форматах, придатних для відкривання безпосередньо смартфоном. Однак, попередньо необхідно розпакувати сам архів. Це можна зробити і засобами телефону, якщо він працює під управлінням ОС Symbian.
Інструкція
1
Перейдіть на наступний сайт: http://www.lonelycatgames.com/?app=xplore. Скачайте звідти SIS- або SISX-файл з версією програми X-Plore, підходящої до мобільного телефону наявної у вас моделі.
2
Ознайомтеся з умовами використання програми. З їх точки зору, вона знаходиться посередині між freeware і shareware. Її можна при бажанні платно зареєструвати, однак, ця процедура не є обов'язковою. Без реєстрації програму дозволяється використовувати протягом необмеженого терміну.
3
Перепишіть файл на що знаходиться в телефоні карту пам'яті в папку під назвою Others будь-яким доступним вам способом (ІК-порт, Bluetooth, кабель, кардрідер). Якщо використовується кардрідер, не забувайте користуватися функцією меню телефону під назвою «Витягнути карту». Відповідний пункт знаходиться в короткому меню, яке з'являється при короткочасному натисканні клавіші включення апарату. Врахуйте, що у старих телефонів з Symbian «гаряче» виймання картки пам'яті може бути не передбачено взагалі. Тоді перед зняттям карти апарат доведеться вимкнути.
4
Запустіть вбудований диспетчер файлів апарату. Відповідний пункт підміню знаходиться в папці основного меню телефону, що носить назву «Засоби».
5
Буде відображено вміст вбудованої пам'яті телефону. Натисніть на праву кнопку джойстика, і замість цього буде відображено вміст карти пам'яті. Увійдіть в папку «Інше» (саме так вбудований диспетчер файлів автоматично перейменовує папку Others при відображенні).
6
Знайдіть SIS- або SISX-файл з програмою X-Plore. Встановіть її, вибравши в якості місця установки карту пам'яті.
7
Перейдіть в папку меню «Мої додатки», після чого знайдіть в ній програму X-Plore і запустіть.
8
Знайдіть на карті пам'яті (диск E :) архів, увійдіть всередину нього, після чого відкрийте безпосередньо або витягти в будь-яку бажану папку необхідні вам файли. Пам'ятайте, що таким чином можна обробляти архіви тільки двох форматів: ZIP і RAR. Архіви типу JAR технічно повністю аналогічні ZIP-архівів і тому також можуть бути відкриті. Архіви форматів TAR.GZ, TGZ та аналогічні програмою X-Plore не підтримуються.
Файл pim.vol призначений для зберігання даних адресної книги телефону, списку останніх дзвінків і «Завдань». Відкрити файл можна за допомогою програми SPB Backup Unpack, що є складовою частиною пакета SPB Backup.
Вам знадобиться
  • - SPB Backup Unpack
Інструкція
1
Завантажте та встановіть програму SPB Backup Unpack, що входить до складу розширеного пакета SPB Backup.
2
Створіть резервну копію файлу pim.vol, що розташовується в кореневій директорії мобільного пристрою, використовуючи вбудований менеджер файлів на карті пам'яті.
3
Відкрийте програму і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Виберіть пункт «Додатково» і вкажіть команду «Відкрити pim.vol файл».
5
Збережіть відкритий файл у форматі vCard для подальшого використання.
6
Змініть ім'я файлу pim.vol в кореневій директорії на pim_old.vol після процедури hard reset і перенесіть раніше створену копію файлу з карти пам'яті в оперативну пам'ять мобільного пристрою для виконання операції відновлення списку контактів.
7
Закрийте всі запущених додатків і перезавантажте девайс для застосування обраних змін.
8
Скористайтеся безкоштовною програмою NS Contacts Backup для збереження списку контактів на карті пам'яті і встановіть додаток smsOrganizer або TabBackup для створення резервних копій повідомлень електронної пошти, СМС і ММС.
9
Оцініть можливості безкоштовних програм для визначення та часткового відновлення файлів Backup.stg, створених додатком для синхронізації ActiveSync, при неможливості відновлення інформації після процедури hard reset або скористайтеся платним додатком hpcvault.zip, що має 30-денний випробувальний термін.
10
Запустіть в терміналі наступну команду при неможливості відкрити файл pim.vol іншими засобами: perl parse_pim.pl pim.vol, де скріптexit "Usage: parse_pim.pl filename" unless $ ARGV [0] ;? print "Start parsing .. \ n ";? my $ cond="wait ";? my $ contact = '';? my% contacts;? open (F,"