Як обмежити вихід в інтернет. Як обмежити доступ в інтернет.

Якщо ви - власник інтернету небезлімітного тарифу, постійні скачування оновлень різними програмами можуть серйозно збільшити витрати. Щоб уникнути незапланованих закачувань, можна встановити персональний файервол, який блокуватиме непотрібні сполуки.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення ESET Smart Security.
Інструкція
1
Якщо ви точно знаєте, якою програмою слід обмежити доступ до мережі інтернет, півсправи вже зроблено, інакше доведеться шукати таку програму. Після установки системи антивірусного захисту від ESET, використовуйте вбудований в цей продукт файервол. За замовчуванням він блокує всі підключення до інтернету, якими ви раніше не користувалися. На екрані з'являтимуться вікна з назвами програм, які запрошують інформацію з інтернет-сторінок. Знайшовши потрібну програму, ви можете додати правило для брандмауера на заборону доступу до мережі.
2
Відкрийте програму, виберіть пункт "Налаштування" і натисніть посилання «Включити розширений режим». У вікні, з повідомленням «Перейти в розширений режим?» Натисніть кнопку «Так».
3
У лівій частині вікна знайдіть блок «Налаштування» та натисніть пункт «Персональний файервол», потім натисніть «Додаткові настройки брандмауера». У вікні, перейдіть до розділу «Режим фільтрації» і встановіть позначку навпроти пункту «Автоматичний режим з винятками».
4
В блоці «Персональний файервол» необхідно натиснути на пункт «Правила і зони» і в блоці «Редактор зон та правил» натисніть на кнопку «Налаштування».
5
Перейдіть на вкладку «Правила» та натисніть на кнопку «Створити». У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні», заповніть графу «Ім'я» назвою програми. Відкрийте випадає "Дія" та виберіть значення «Заборонити».
6
Для вибору програми необхідно перейти до вкладки «Локальний», натиснути кнопку «Огляд» і вказати папку, в якій знаходиться виконуваний файл блокируемого додатки. У вікні налаштувань натисніть кнопку ОК, щоб підтвердити свій вибір.
7
Таким чином можна додати необмежену кількість програм в «чорний список», антивірусний комплекс автоматично блокуватиме підключення додатків до інтернету.
Зверніть увагу
Windows Vista дає можливість контролювати використання комп'ютера дитиною в чотирьох напрямках: обмежувати час, який він проводить за екраном монітора, блокувати доступ до деяких сайтів і іншим інтернет-сервісів, забороняти запуск деяких ігор і програм. В розділі "Обмеження користування Інтернетом" встановлюються правила доступу дитини до інтернет-ресурсів, також можна заборонити скачування файлів.
Корисна порада
В такому випадку, Вам допоможе Kaspersky CRYSTAL, забезпечений функцією батьківського контролю, яка дозволяє обмежити для Вашої дитини тривалість доступу в мережу Інтернет.