Як налаштувати мультимедійну клавіатуру.

Багато кнопки мультимедійних клавіатур часом не використовуються з огляду на те, що користувачеві просто незручно їх призначення - хтось звик перемикати звук у програвачі безпосередньо з програми, хтось не користується калькулятором, а комусь не потрібна кнопка виклику браузера . Насправді можна налаштувати команди відповідно до власних уподобань і зробити це досить-таки просто.
Вам знадобиться
  • - програма MediaKey.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму для зміни призначення клавіш клавіатури MediaKey. Природно, це не єдина програма такого призначення, просто з усіх варіантів вона здається найбільш приємною завдяки дуже простому і зрозумілому інтерфейсу. Запустіть її, ви побачите велике вікно з декількома вкладками. Зайдіть на першу з них «Кнопки».
2
Натисніть у відкритому діалоговому вікні піктограму «Додати». У вас з'явиться додаткове вікно, в якому вам потрібно буде вказати кнопку або комбінацію клавіш, які будуть вам надалі часто вами використовуватися і оброблятися кнопками швидкого доступу. Кнопки також можна призначити в рамках різних регістрів, наприклад, вона може виконувати одну дію при звичайному натисненні на неї й інше при натисканні на неї в умовах комбінації.
3
Натисніть на кнопку, якою ви хочете задати виконання якої-небудь дії і введіть її ім'я в MediaKey. Втім, програма може сама підказати деколи назва, але часто буває і так, що замість нього в діалоговому вікні з'являється якийсь довгий незрозумілий код.
4
Виберіть в середній колонці потрібну дію і налаштуйте параметри його запуску. Після цього додайте згідно описаної схемою призначення для всіх інших клавіш, які збираєтеся надалі використовувати в роботі.
5
Якщо вам буде зручно, ви можете налаштувати в програмі не тільки кнопки швидкого доступу, а й редагувати призначення стандартних клавіш і їх поєднань, для цього дійте абсолютно аналогічно написаному вище. До речі, ця програма актуальна і для власників звичайних клавіатур. В них можна призначити поєднання будь-яких кнопок з клавішею Win.
6
Збережіть зроблену роботу, натиснувши на піктограму з дискетою. Якщо ви хочете змінити параметри роботи програми, перейдіть на вкладку "Налаштування".
Зверніть увагу
Якщо призначите в програмі кнопку вимикання монітора, тоді він буде включатися немає від сигналу вказівного пристрою, а з клавіатури.
Корисна порада
При заміні призначення кнопок мультимедійної клавіатури не забудьте привласнюються їм нові команди.