Як підключити супутникову антену до комп'ютера. Як зробити антену для usb-modema.

Супутникова антена - це універсальний інструмент, який дозволяє збільшити число каналів ТБ, але дає доступ до інтернету і ряду інших можливостей, особливо якщо використовувати її в парі з комп'ютером. Як підключити супутникову антену до вашого ПК, читайте далі.
Вам знадобиться
  • - кронштейн для кріплення;
  • - перфоратор;
  • - дюбелі;
  • - dvb карта;
  • - кеоксільний кабель;
  • - дані супутників;
  • - супутникова антена.
Інструкція
1
Встановіть супутникову антену. Перш ніж підключати її до вашого персонального комп'ютера, потрібно провести її установку відповідно до рекомендацій, поданих нижче.
2
Оберіть місце для установки супутникової антени, яке було б зручно для регулярного проведення профілактичних робіт, а також було б недоступно для зловмисників.
3
Крім того, вибирайте місце таким чином, щоб відстань до ресивера було по можливості мінімальним. Якщо ваші вікна виходять на південь, і перед ними немає значних перешкод, наприклад, великих дерев або високих будівель, то антену найкраще встановити саме біля вікна.
4
Прочитайте інструкцію по збірці супутникової антени. Зберіть її строго відповідно з доданими рекомендаціями. Потім візьміть кронштейн і прикріпіть його до стіни, в тому місці, де буде розташовуватися антена за допомогою металевих дюбелів.
5
Використовуйте рівень, щоб кріплення мало якомога більш правильну горизонтальність. Візьміть спеціальне кріплення, і зафіксуйте супутникову антену на кронштейні. Потім зорієнтуйте антену на південь. Це обумовлено тим, що більшість супутників розташовується саме на геостаціонарній орбіті.
6
Підключіть до антени конвертер, щоб її підключити до комп'ютера. Потім візьміть коексільний кабель. Проведіть комутацію таким чином, щоб було якомога менше з'єднань і щоб провід ніде не перехилявся.
7
Вимкніть ваш персональний комп'ютер з мережі. Щоб підключити супутникову антену до комп'ютера, підключіть кеоксільний кабель у відповідне гніздо dvb-карти. Потім налаштуйте антену на отримання сигналу. Для цього її потрібно зорієнтувати на супутники, які розташовуються в цій місцевості.
8
Зайдіть на сайт www.lynsat.com або www.flysat.com. Там ви отримаєте дані для настройки dvb картки на отримання чіткого сигналу.