Як відкрити весільне агентство. весільне агентство Як відкрити.

Весільне агентство приваблює тим, що бере на себе організацію торжества. Відкрити бізнес нескладно, за допомогою навичок проведення святкових заходів, можна зробити день одруження незабутнім.
Інструкція
1
Зверніться до податкової інспекції за місцем проживання, вам підкажуть інформацію про те, які документи потрібні для оформлення статусу індивідуального підприємця. Отримавши свідоцтво, ви зможете почати організацію агентства.
2
Знайдіть приміщення для офісу. Можете використовувати окремо розташована нежитлова будівля або квартиру, розташовану на першому поверсі житлового будинку. Знімання коштує дорого, тому має сенс орендувати квадратні метри на час або проводити зустріч з клієнтами в ресторанах.
3
Зберіть штат співробітників, зазвичай такі фахівці потрібні на час проведення весілля, в інший час їх послуги не потрібні. Тому укладайте відрядні договору, прописуйте в документі терміни роботи, порядок оплати. Розмір винагороди встановлюйте самостійно, зазвичай воно не перевищує 10% від вартості проведення торжества.
4
Укладіть договори з перукарнями, салонами краси, місцями продажів квітів, ресторанами та кафе. Поцікавтеся у працівників РАЦСу, чи зможуть вони проводити виїзні церемонії за додаткову винагороду. Скільки це буде коштувати, попросіть у них відомості про професійні фотографів і наймачами, візьміть їх координати.
5
Знайдіть тамаду, яка вам надасть сценарій проведення весільного вечора, ви можете проаналізувати роботу кількох людей, після чого зробити остаточний вибір і укласти договір. Це дасть гарантію якості послуг.
6
Постарайтеся домовитися з салонами з продажу весільних нарядів, можливо, вони зможуть зробити знижки вашим клієнтам, а в подібним чином забезпечите їм додаткову рекламу.
7
Купуйте папір для складання договорів, вам знадобиться комп'ютер, письмові канцелярське приладдя. Замовте буклети в друкарні, розмістіть рекламу в ЗМІ. Прописуйте дані клієнтів, вкажіть необхідність виплати неустойки в разі ненадання якихось обумовлених раніше послуг. Ставте підпису, такі договори не підлягають нотаріальному посвідченню.
8
Закупіть обладнання для оформлення залів, це можуть бути балони з гелієм, кашпо для квітів, стрічки, прикраси для машин. Вам необхідно знайти музичний супровід. Залежно від побажання клієнтів можна залучити музикантів або використовувати відтворення на комп'ютері.
9
Позитивними якостями подібного бізнесу є відсутність вимог до сертифікації та ліцензуванню, спрощена система оподаткування, позитивна тенденція на ринку (усе більша кількість людей воліють звертатися до професійних організаторам), слабка конкуренція, можливість постійно збільшувати свій прибуток, відсутність кордонів для процвітання і успіху.
10
Можете віднести до недоліків сезонність (взимку весіль набагато менше, ніж влітку), повна зайнятість у вихідні дні, новизну бізнесу (для більшості людей послуга є незнайомою), неможливість прямих продажів (пасивне очікування клієнтів, їх вузький сегмент).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rn6eFFmmz_0