Як святкувати річницю весілля. Як святкувати 8 років весілля в домашніх умовах.

Річниця весілля - дуже приємне і романтичне подія. Зазвичай цей день для обох подружжя оточений особливою атмосферою любові, романтики та радості. Більшість пар святкує цю подію, і варіантів того, як це зробити, дуже багато.
Інструкція
1
Якщо у вас кругла дата, наприклад, 5, 10 років спільного життя чи тим більше, срібне весілля, можна влаштувати грандіозне торжество, порівнянне за своїми масштабами з тим, що відбувалося в сам день весілля багато років тому. Запросіть всіх своїх друзів і родичів і зніміть ресторан, щоб вам не довелося постійно стежити за порядком у будинку і подавати страви. Можна звернутися за допомогою до тамаді, який організовує веселі ігри та конкурси.
2
Доброю ідеєю для святкування срібного весілля (а якщо у вас є така можливість, то і кожної річниці) буде повторення того дня, коли ви одружилися. На жаль, весілля швидко проходить, і вам залишається тільки згадувати свято. Якщо ви влаштуєте повторення торжества, то знову зможете випробувати колишні почуття і емоції. Згадайте всі весільні традиції: викуп, катання по місту на весільному кортежі, викрадення нареченої і т.д. Будьте впевнені: і ви, і ваші гості ще довго будуть згадувати таке свято.
3
Якщо ви хочете провести час удвох, без гостей, організуйте романтичний вечорі вдома або в ресторані. Ви також можете замовити на кілька годин лімузин, щоб покататися по нічному місту удвох. Для тих, хто любить активний відпочинок, можна організувати культурну програму на весь день і погуляти по важливим для вас місцям, де ви вперше поцілувалися чи зробили пропозицію, відвідати кіно, театр або концерт, сходити в спортивний центр і покататися на роликах або ковзанах, а закінчити вечір в улюбленому кафе. Якщо ж ви любите відпочивати вдома, проведіть весь день удвох за переглядом улюблених романтичних комедій. Забудьте про всі турботи і домашні справи і просто відпочиньте разом.
4
Відмінним рішенням для самої першої річниці весілля буде подорож за кордон. Якщо є можливість, відвідайте популярне серед всіх закоханих пар місце - Венецію або повторіть свою весільну подорож.