Як правити реєстр.

Реєстр Windows - складна структура, в якій занесена основна інформація про встановлені додатках, і, звичайно ж, основних процесах системи. Відповідно і фіксація всіх змін, дій користувача, втручання різних програмних додатків в працездатність системи і так далі.
Інструкція
1
Починати правку реєстру потрібно з входу в нього за допомогою наступної комбінації. Натискаємо пуск, потім кликнемо «виконати». Там набираємо команду regedit і тиснемо OK. Реєстр Windows у вашому розпорядженні.
2
Проте слід врахувати відразу, що це дуже складна ієрархічна структура-каталог. Якщо ви недостатньо впевнені, що саме хочете там правити, або робите це по не зовсім компетентною рекомендації, краще не робіть цього. Щоб уникнути катастрофічних для системи наслідків.
3
Більше слушну спосіб правки реєстру Windows - спеціальні додатки. Найбільш підходяща програма для цих цілей, безкоштовна програма Auslogics Registry Cleaner. Утиліта автоматично підчищає непотрібні і невикористовувані записи реєстру. Скачувати необхідно тільки з офіційних джерел. Як, наприклад сайт розробника Auslogics: http://www.auslogics.com/ru/software/registry-cleaner/