Як малювати циліндр. намалювати геометричні фігури.

У художніх школах часто малюють геометричні фігури, щоб потім легше було створювати звичайні предмети побуту. Тому що всі вони малюються з базових об'ємних тел. Намалювати циліндр нескладно.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець, ластик.
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу вертикально. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Намалюйте вертикальну лінію. Зверху і знизу обмежте її горизонтальною лінією. Перевірте, щоб відстань від одного краю горизонтальної лінії до центру було дорівнює відстані від іншого краю. Для виміру використовуйте олівець. За допомогою нього виміряйте спочатку одне відстань від краю до середини, потім відкладіть це відстань від центру до іншого краю і зробіть зарубки олівцем. Також перевірте і нижню горизонтальну лінію.
2
Намітьте кордону нижнього і верхнього підстави. Для цього від центра основи зробіть зарубки на лінії (а). Ширина нижньої основи (с) трохи більше верхнього (b) - тут діє закон перспективи.
3
Намалюйте верхнє і нижнє підставу по чотирьох точках, у вигляді двох овалів. Якщо лінія виходить нерівна - не поспішайте прати її ластиком, робіть каскад легких штрихів, домагаючись точності, лише потім поправляйте ластиком.
4
Тепер шляхом штрихування потрібно надати циліндру обсяг. Для початку вкажіть розділовими смугами, де у вас знаходитиметься світло, тінь і півтінь. Зауважте, в якому порядку вони розподілилися на фігурі. Нанесіть пробну, першу штрихування. Лінія світла (дивись малюнок) оточена лініями півтіні. Верх циліндра залишений світлим - зона світла.
5
Проведіть штрихування. Найкраще робити її за формою фігури, округлими штрихами. Переходи від світла до півтіні і тіні не явні, це плавні переходи. Домогтися такого ефекту можна за допомогою сили натиску на олівець і штрихування шматочком гумки. Виділіть ластиком на зоні світла вертикальний відблиск. Зробіть штрихування фону. Щоб циліндр вигідно виглядав, фон в районі зони світла зробіть темніше. Проведіть горизонтальну лінію площині за циліндром. Вертикальна площина частіше темніше, ніж горизонтальна. Все залежить від джерела світла. Циліндр готовий.
Корисна порада
Краще малювати малюнок на мольберті або на планшеті, поставленому вертикально.