Як наклеїти склошпалери.

Склошпалери з'явилися на полицях магазинів не так давно, але вже встигли завоювати популярність. Крім того, що такі шпалери жаростійкі, вони ще й гігієнічні, що відмінно підходить як для офісу, так і для дому. Робота зі склошпалерами вимагає дотримання деяких правил.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - клей для стеклообоев;
  • - валики;
  • - ніж.
Інструкція
1
Підготуйте стіну перед початком обклеювання. Намочіть старі шпалери водою і приберіть їх зі стіни, не залишаючи ні найменшого шматочка. Зчистите виступаючі горби за допомогою шпателя. Якщо в стіні є поглиблення, то їх необхідно зашпаклювати. Валиком нанесіть на стіну ґрунтовку в декілька шарів. Вона допоможе склеїти дрібні частинки поверхні. При необхідності повторіть цю процедуру через декілька годин. Підготовлена стіна повинна бути чистою, рівною і сухою.
2
Одягніть щільний одяг і рукавички. Не залишайте незахищених відкритих ділянок тіла. При роботі зі склошпалерами відокремлюються найдрібніші частинки скловолокна, які потрапляючи на шкіру, можуть викликати роздратування. Користуйтеся респіратором.
3
Наріжте шпалери на шматки потрібної довжини, залишаючи в запасі 5-10 см. Якщо при нарізці ви пошкодили край листа, то відріжте його рівною смугою. Складіть шматки шпалер лицьовою стороною вгору. Визначення внутрішньої і зовнішньої сторони дуже важливо, так як вони схожі. Лицьова сторона більш шорстка.
4
За допомогою валика нанесіть на стіну рівний шар клею. Покривайте тільки ту ділянку стіни, на який будете клеїти шпалери. Візьміть аркуш і прикладіть його до стіни. За допомогою гумового валика розрівняйте шпалери. Наступний шматок наклейте таким же чином, впритул до першого. Так обклейте всю кімнату.
5
Гострим ножем відріжте, зайві ділянки шпалер. Підготуйте стіни до фарбування. Валиком нанесіть на шпалери клей, розведений водою. Це потрібно для того, щоб фарба лягала краще. Після того як клей висох, приступайте до нанесення фарби. До таких шпалерах підходить будь-яка фарба для стін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tb6xzQ8baEs
Зверніть увагу
При наклейці шпалер температура в приміщення не повинна бути менше п'яти градусів.
Корисна порада
Ретельно пропилесосьте в обклеєній кімнаті. Якщо обклеюється поверхня м'яка і добре вбирає клей, то його можна розбавити водою.