Як відновити пароль в пошті.

Часто люди забувають свій пароль до поштової системи, і не можуть знайти виходу зі сформованої ситуації. Однак способів входу існує достатньо.
Інструкція
1
Додатковий електронну адресу. У кожній поштовій системі задається таке питання, і якщо ви вказали адресу іншої поштової скриньки (або навіть декількох), то є можливість відновлення забутого пароля. Після запиту - тут же вишлють старий пароль, або запросять задати новий. Ящик буде відновлений.
2
Мобільний телефон. Якщо ви вказали свій номер телефону, то в разі, якщо ви забули свій пароль, вам його вишлють у вигляді SMS. Останнім часом, багато поштові сервери його запитують в обов'язковому порядку (наприклад, http://gmail.ru).
3
Таємне питання. Найбільш поширений, і в більшості своїй навіть обов'язковий пункт реєстрації поштової скриньки. Після відповіді на нього, вам запропонують задати новий пароль, і ящик знову ваш.
4
Якщо ви не пам'ятаєте секретного пароля, і не вказували навіть іншого поштової адреси, або номера мобільного телефону, є можливість відновити пароль за допомогою спеціальних утиліт. В зашифрованому вигляді ваші паролі зберігаються в спеціальних директоріях. Все зашифровано, в цілях захисту від хакерських атак, але в крайніх випадках, звичайно ж, існує можливість скористатися розшифровщик таких паролів. При обліку, безсумнівно, що ви перебуваєте в системі з правами «адміністратора». Якщо дійсно немає ніяких варіантів - завантажуйте безкоштовну утиліту Multi Password Recovery, у неї є офіційний сайт на Російському мовою http://passrecovery.com/ru/index.php. Ця програма допоможе вам згадати всі забуті паролі, їх просто розшифрує і виведе вам на монітор.
Зверніть увагу
А ось ще один спосіб, покликаний допомогти вам розібратися в немаловажному питанні, як відновити пароль в Одноклассниках. Йтиметься про електронну пошту. Якщо з якихось причин ви не можете скористатися послугою відновлення пароля за допомогою мобільного телефону (змінився номер, поламався стільниковий і так далі), то слід вибирати з переліку - «відновити пароль через електронну пошту».
Корисна порада
Повідомлення з інструкціями на Вашу пошту прийде в перебігу 3-5 хвилин. Після отримання, якого, Ви зможете поміняти свій пароль або відновити старий. Чому при відновленні пароля через телефон, SMS-повідомлення з кодом не спадає? Код приходить тільки на той номер телефону, який був вказаний при реєстрації або вказувався у налаштуваннях профілю. Ще раз переконаєтеся, що повідомлення з кодом ви чекаєте саме на даний номер телефону.