Як представити свій курс.

Іноді студентам доводиться не тільки добре вчитися і вчасно здавати курсові роботи, а й демонструвати свої творчі здібності. Так, наприклад, якщо в університеті проводиться який-небудь захід, то вам, цілком ймовірно, дадуть можливість розповісти про свій курс.
Інструкція
1
Відштовхуйтеся від формату заходу. У кожної події такого роду є певна тематика, інакше учасники не змогли б упоратися з морем можливостей. Вам вже спочатку полегшили завдання. Вам тепер потрібно використати по повній надані вам хвилини і якомога повніше висловити себя.Важним моментом є свобода творчості. Погодьтеся, якщо це день відкритих дверей, то можна співати й танцювати, виходити в барвистих костюмах і по-всякому намагатися вразити глядачів. А от якщо уявити свій курс потрібно на відкритті конференції, то ви, швидше за все, надягнете строгі костюми і будете вести себе стримано. Обов'язково враховуйте цю особливість і в гонитві за яскравістю не переборщіть з кричущими фарбами.
2
В основі будь-якого виступу лежить текст, тому, як би ви не веселилися, підійти до його складання потрібно вкрай відповідально. Слідкуйте, щоб він не містив інформації, яка комусь буде неприємна. Представляючи свій курс, ви маєте кінцевою метою створення про себе сприятливого враження. Якщо і хочете когось в чомусь дорікнути, користуючись хвилинами публічності, то зробіть це у вкрай ввічливій формі. В принципі ж, без цього можна й обійтися. Зводити особисті рахунки краще в особистій беседе.Готовий текст (або сценарій) віддайте на вичитку професіоналу - філологу, журналісту. Він відзначить ті стилістичні помилки, які ви допустили, вкаже на вирази, які можуть бути зрозумілі двозначно. Часто буває так, що ніхто нічого не мав на увазі, а люди сміються, і все котиться коту під хвіст.
3
Заздалегідь продумайте, які вам можуть знадобитися декорації, де ви будете виступати, який реквізит вам буде потрібен і де його можна роздобути. Такі справи, як би неприємні вони не були, не можна відкладати в довгий ящик - інакше весь вміст цього ящика звалиться на вас в останній день. Складіть список і скрупульозно заносите в нього всі ті речі, які приходять на думку в процесі підготовки. Не звалювати все матеріальне забезпечення виступу на одну людину: по-перше, це не дуже чесно, по-друге, група з такою роботою швидше впорається.
4
Головне ж у цій справі - не вирішувати нічого самому. Йдеться про якихось важливих рішеннях начебто формату виступу, жанру, взятого за основу, і так далі. Завжди є людина, що відповідає за організацію заходу в цілому. До нього й зверніться ще до початку роботи. Запитуйте не тільки про час. З'ясуйте всі деталі, які тільки прийдуть вам в голову. Це полегшить вам працю в майбутньому.