Як виробляти скло.

Виготовлення скла - досить складний і трудомісткий процес, що вимагає певних умов (високотемпературні печі та ін.) І специфічних матеріалів, а також спеціальних навичок і умінь. Саме тому виробляти скло в домашніх умовах вельми складно і практично неможливо. Але не варто засмучуватися, існує маса можливостей самостійного виготовлення декоративного скла або сувенірів з нього.
Вам знадобиться
  • Скло, фарби, смола.
Інструкція
1
Підготуйте скло, будь-яку фарбу для нього і речовину. В якості останнього можна придбати звичайну недорогу поліефірную смолу.Возьміте будь-яке просте прозоре тонке скло. Його можна знайти в самих різних місцях, наприклад, розшукавши відходи на підприємстві, старі рами, келихи і т.д.
2
Подрібніть скло. Це можна зробити за допомогою молотка. Для цього візьміть скло, укладіть його на кінець щільної тканини, накрийте іншим кінцем і тихенько постукайте молотком до повного подрібнення. Висипте подрібнену масу в ємність і додайте туди сполучна речовина і свій барвник. Приготуйте будь невеликі форми.
3
Викладіть отриману масу зі скла, барвника і сполучної речовини в форму і дочекайтеся повного застигання. В якості форми можна використовувати дитячі пластмасові формочки, форми для випічки з алюмінію або сталі, а також безліч інших пристосувань, у тому числі і паперових.
4
Вийміть отриманий застиглий скляний прямокутник з форми. Таким чином, вийшла прямокутна плитка декоративного скла. У разі, якщо вами застосовується форма з паперу або картону, необхідно після вилучення скла промити її теплою водою до повного усунення прилип паперу. Можна робити декоративні скла будь-якої форми (круглої, квадратної, прямокутної, трикутної і т.д.).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FPrwyswN5BM
Зверніть увагу
Отримані сувеніри можна класти в вазочки в якості прикраси домашнього або офісного інтер'єру, дарувати друзям, родичам, колегам або просто використовувати в якості декорацій помещенія.Кроме зазначеного вище способу виготовляти декоративне скло в домашніх умовах можна шляхом склеювання шматочків кольорового скла безбарвним клеєм в єдину об'ємну композицію. Так виходять красиві, цікаві, унікальні заготовки для вітража.