Як змусити працювати відеокарту.

Нерідко трапляються проблеми з комплектуючими на персональному комп'ютері. Як правило, часто такі труднощі виникають з роботою відеокарти. Щоб вирішити таку ситуацію, потрібно протестувати відеокарту в системі комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Everest.
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно перевірити всі параметри відеокарти. Як правило, часто збої виникають при відсутності спеціального програмного забезпечення, а саме драйверів. Натисніть на ярлик «Мій комп'ютер» лівою клавішею миші двічі. Далі натисніть правою клавішею і в контекстному меню виберіть пункт «Властивості». Вам потрібно зайти у вкладку «Обладнання». Знайдіть там кнопку «Диспетчер пристроїв» і натисніть на неї.
2
Перед вами буде виведений докладний список всіх пристроїв, які встановлені на комп'ютері. Натисніть на вкладку «Відеоадаптери», щоб переглянути всю інформацію про вашу відеокарту. Якщо в даному меню в якому-небудь пункті стоять знаки оклику, значить, вам потрібно зайти на офіційний сайт виробника відеокарти і завантажити відповідні драйвера для коректної роботи комп'ютера з даної відеокартою.
3
Якщо ж все гаразд, то можна перевірити відеокарту тестуванням за допомогою спеціального програмного забезпечення. Скачайте програму Everest з офіційного сайту everest.ru. Далі встановіть дане програмне забезпечення в локальний диск комп'ютера. Намагайтеся встановлювати подібні програми в системний диск. Дане ПО дозволяє дивитися всі характеристики комп'ютера, а також вбудовані носії та багато іншого.
4
Уважно працюйте з даною програмою. При неправильному використанні можна пошкодити всю операційну систему і комплектуючі персонального комп'ютера. У лівому кутку програми знайдіть всі записи про відеокарту і перегляньте відповідні параметри, можете змінити деякі характеристики, звірити з параметрами, які прописані на офіційному сайті або у вашій інструкції. За допомогою даного програмного забезпечення можна виявити багато помилок в системі, запчастинах комп'ютера.