Як пришивати шторну стрічку. Як правильно пришити шторну стрічку.

  •  C появою шторної стрічки можна своїми руками створити прекрасний дизайн штор. Потрібно тільки правильно підібрати вид стрічки, розрахувати розмір шторного полотна і пришити. Вам знадобиться - шторна стрічка; - штори; - нитки; - швейна машинка; - ножиці; - праска.
  •  На самому початку потрібно визначитися з вибором виду стрічки, від цього залежить характер і малюнок складок. Чим менше коефіцієнт складання стрічки, тим менше витрата тканини, чим більше - тим пишніше вийде драпіровка.После визначення потрібно купити стрічку і нитки, максимально відповідні за кольором до штор.
  •  Потім за допомогою лекала в верхній частині шторного полотна підвертається і приутюживают ширина тканини, відповідна ширині застосовуваної шторної стрічки.
  •  Потрібно знати, що настрачіваем стрічку завжди потрібно з виворітного боку виробу, по лицьовій частині тасьми, на відстані 1 мм від края.После цього тасьма накладається вздовж підігнути краї так, щоб нижній край тасьми виступав за кордон підгину на 1 мм. Потім тканину і тасьма сколюються шпильками з проміжком близько 6-10 см, перпендикулярно прокладається сходинці.
  •  Після цього потрібно злегка витягнути шнури у внутрішнього краю фіранки і зав'язати. Потім кінець стрічки з двох сторін обрізається на 1,5 см довша штори, подгибается і сколюється булавкамі.После цього потрібно все прострочити, щільно утримуючи тканину і тасьму. Рядки повинні прокладатися строго в одному напрямку. Зверніть увагу Якщо ширина шторної тасьми до 4-5 см, то вона притачивают двома рядками. Тасьма шириною до 10 см вимагає трьох строчок. Якщо тасьма ширше, ніж 10см, то вона пришивається чотирма рядками. Корисні поради Перш ніж пришивати тасьму, необхідно попередньо її отпарить щоб уникнути усадки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/zxu_sA2bX-8