Як відправити пошту на електронну адресу. для чого потрібні еллектронние адреси.

Сьогодні для багатьох інтернет повністю замінив звичайну пошту. Користувачі мережі щодня відправляють один одному сотні мільйонів електронних послань. Маючи зареєстрований поштовий ящик на будь-якому з доступних серверів мережі, ви досить просто зможете відправити пошту на електронну адресу.
Інструкція
1
Припустимо, ви зареєстровані на дуже популярному на просторах рунета поштовому сервері Мail.ru. Вказавши логін і пароль, зайдіть в свою поштову скриньку. Вгорі відкрилася сторіночки ви побачите рядок з написом «@ mail.ru», а поруч вкладки: «Написати», «Перевірити», «Адреси," Ще ".
2
Зробіть один клік лівою кнопкою миші на вкладці під назвою «Написати». Перед вами відкриється сторінка, яка називається «Новий лист».
3
Напишіть електронну адресу (e-mail) одержувача вашого послання в порожній адресному рядку, після слова «Кому».
4
Заповніть рядок під назвою «Тема», написавши в ній пару слів (від кого лист, для кого, про що і т.п.). Це потрібно зробити для того, щоб адресат випадково не відправив отриманий лист у ящик зі «спамом» або не вилучив, якщо ваш e-mail йому ще незнайомий, а також, щоб було легше знайти потрібний лист в переповненому поштовому ящику.
5
Наберіть текст листа в порожньому прямокутному просторі під вкладкою «Прикріпити файл». Використовуючи вкладки, розташовані в рядку, що знаходиться вгорі прямокутника, ви можете вибрати потрібний стиль шрифту, його колір, вставити в лист смайлики, перевірити орфографію і т.п.
6
Прикріпіть до вашого посланню потрібний файл (звичайно, якщо це потрібно), клікнувши на вкладку «Прикріпити файл». Це може бути фотографія, документ, або саме лист, який ви попередньо написали і зберегли в своєму комп'ютері.
7
Після того, як лист написано, всі необхідні файли прикріплені, клікніть на вкладку «Відправити», розташовану в нижньому лівому кутку сторінки, і ваш лист відправиться в дорогу до свого адресату.
Корисна порада
В подальшій переписці з адресатом необхідність писати його e-mail вручну відпаде, оскільки він автоматично буде додано в адресну книгу, і ви зможете просто вставляти його в лист. Досить буде кликнути мишею на чоловічка в кінці адресного рядка, щоб відкрити список контактів з іменами (ніками) і адресами. Зі списку вибрати потрібний контакт, поставивши «прапорець» у клітинці перед його ім'ям. Потім, в лівому нижньому куті списку, клікнути на вкладку «Додати обрані». Після чого електронну адресу автоматично вставиться в адресний рядок вашого листа. Якщо знадобиться відправити однакове послання кільком людям, просто поставте «прапорець» перед усіма потрібними іменами в адресній книзі. Всі вибрані адреси відіб'ються в адресному рядку, і електронний лист буде відправлено кожному.