Як зробити паперовий куна. Як зробити куна з паперу.

Куна. Це слово прийшло з японської мови і позначає багатопрофільний, підсобний або господарський інструмент. Спочатку це була садові лопатка, а потім куна перейшов у розряд холодної зброї розміром від 10 до 50 см. Однак ідеальною вважається довжина куная, рівна довжині передпліччя людини плюс два пальці. За своєю формою куна нагадує рибу. Виготовляють його з заліза, схожий він на гострий клинок, але ребра і лезо не заточують.
Вам знадобиться
  • Ножиці, клей, два листки паперу А4, два маркера - білий і чорний, старий олівець і фарби.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу. Складіть його в 2 рази, щоб у вас вийшов прямокутник. По лініях згину лист розріжте. Ви повинні отримати маленькі прямокутники. Верхні кути у всіх 4 прямокутників загніть, як ніби ви робите літачок. Потім отриману фігуру складіть навпіл. Розкладіть їх парами і з'єднайте. Ви повинні отримати «клювики», майбутнє лезо куная.
2
Рукоятка куная Візьміть старий олівець. Нанесіть на олівець клей і пензликом його розмажте. Від іншого аркуша паперу, відріжте смужку по всій довжині аркуша. Цією смужкою обмотайте олівця і дайте клею просохнути.
3
ЛезвіеСклейте пару «дзьобиків» разом і надіньте на рукоятку, але не приклеюйте. Потім наріжте залишилася про першого аркуша папір і заповніть нею куна. Тільки після того, як він заповніть папером, приклейте краю. Відігніть краю леза, до лінії згину намажте їх клеєм і приклейте до леза.
4
Склейте іншу пару «дзьобиків» і натягніть на куна, загніть кінці і приклейте краю цієї другої пари.Снова відріжте від аркуша паперу довгу смужку. Намотайте її на ваш палець і акуратно зніміть. Вийшло кільце. Намажте клеєм кінець лінії і приклейте кільце. Зробіть на кільці дірочку. Намажте клеєм кінчик рукоятки. Вигніть краю і засуньте туди рукоятку. Намотайте ще кілька таких смужок на рукоятку, щоб вона краще трималася.
5
Тепер розфарбуйте. Чорним маркером - кільце і лезо, а білим - рукоятку. Постарайтеся фарбувати рівніше, щоб не залишилося не профарбованих ділянок. Гуашшю нанесіть узор. Ваш куна готовий!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qo8iUO9l3-Q
Зверніть увагу
Куна - це один з видів зі зброї ніндзя. Застосовувався в боях для нанесення ворогові колючих ударів або ударів рукояткою в больові точки.