Як порахувати ламінат.

У поєднанні з прийнятною ціною сучасні ламіновані покриття для підлоги мають масу переваг, серед яких такі, як зносостійкість і міцність, екологічна безпека, естетичне різноманіття і тривалий термін служби. Затіявши ремонт, багато споживачів зупиняють свій вибір на ламінаті, але не всі знають про те, як порахувати необхідне для настилу кількість.
Вам знадобиться
  • - рулетка,
  • - лінійка,
  • - аркуш паперу,
  • - олівець,
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Візьміть рулетку і виміряйте довжину і ширину кімнати, в якій збираєтеся робити ремонт. За допомогою лінійки виміряйте всі виступи і поглиблення. Запишіть параметри і обчисліть площа приміщення на калькуляторі.
2
Оберіть спосіб укладання ламінованої дошки після того, як зробили необхідні розрахунки. Найпростішим і економічним вважається «цегляний» спосіб укладання, коли кожен наступний ряд на 20-50% зміщують відносно попереднього ряду. При цьому, ламінат укладають «прямим» способом. Якщо ви вибрали цей тип укладки, то додайте до площі приміщення ще 10%, які підуть на відходи в процесі роботи.
3
Додайте до площі приміщення 20%, якщо хочете візуально збільшити кімнату, укладаючи ламінат по діагоналі.
4
І, нарешті, додайте 30% до площі приміщення, якщо збираєтеся викладати на підлозі візерунки (квадратики, «ялинки»), що нагадують паркет. Виходить дуже красиво, хоча цей спосіб укладання вимагає ще більших витрат.
5
Коли розраховане необхідну кількість, вирушайте в магазин. На упаковках ламінату вказується площа, яку ви зможете викласти з однієї пачки, використовуючи «прямої» спосіб укладання. Розділіть площа свого приміщення (розраховану з урахуванням обраного способу укладання) на площу, зазначену на упаковці ламінату, і ви отримаєте необхідну кількість упаковок. Якщо в результаті ділення вийшло дробове число, (наприклад, 7,6 шт.), То кількість упаковок округлятимете до цілого числа (8 шт.).
Корисна порада
Розрахувати правильну кількість ламінату, який вам знадобиться для ремонту, потрібно для того, щоб, по-перше: не їздити в магазин вдруге (в тому випадку, якщо спочатку ви купили менше, ніж було потрібно), по-друге , щоб не переплачувати зайві гроші, придбавши зайві упаковки ламінованої дошки.