Як позбавити від тарганів. боротьба з прусаками форум.

Напевно кожна людина хоч раз у житті стикався з такою проблемою, як таргани, особливо вона знайома людям, що живуть в комунальних квартирах та гуртожитках. Погодьтеся, досить неприємно сусідити з цими комахами і спостерігати за тим, як вони бігають по столу і продуктам в пошуках їжі. Так як же позбавити своє житло від тарганів раз і назавжди, не заподіявши шкоди своєму здоров'ю?
Вам знадобиться
  • - яєчний жовток,
  • - борна кислота,
  • - будиночки,
  • - пастки,
  • - крейда,
  • - гелі,
  • - аерозолі.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до виведення тарганів, необхідно провести генеральне прибирання в будинку. Для цього помийте всі шафи і меблі миючими засобами, ретельно витріть їх. Посуд і продукти щільно упакуйте в пакети, витріть насухо раковину. Закладіть всі наявні щілини в підлозі і вікнах, вентиляційні отвори. Відро для сміття завжди має бути чистим, не збираєте в ньому сміття, тоді не буде залучати тарганів. Не забувайте і про миття посуду.
2
Тепер можна приступати до боротьби з неприємними сусідами. Одним з найдієвіших ворогів тарганів вважається звичайна борна кислота. Дія її полягає в тому, що з'їли приманку таргани починають мучитися сильним свербінням, поширюючи його на своїх побратимів. Після цього тарган, можливо, і виживе, але в нього не буде бажання повернутися до місця отримання отрути, і він постарається піти якомога далі. Візьміть 100 г борної кислоти і посипте їй всі місця проживання тарганів: стать, раковини, плінтуса, стіни і всі підходи до води. Це засіб абсолютно безпечно для людини і тварин.
3
Розведіть додатково борну кислоту з вареним яєчним жовтком, 50 грамів кислоти на один жовток. Ретельно перемішайте і зліпіть невеликі кульки, підсушіть протягом години і розкладіть по всій квартирі. Виберіть ті місця, де таргани мешкають найчастіше. Яєчний запах не дозволить їм відчути запах борної кислоти, а навіть слабке дотик вусами до кульки забезпечить отруєння.
4
Крім цього існують різноманітні дрібні, аерозолі, пастки і гелі. Цими коштами потрібно користуватися в місцях найбільшого скупчення тарганів, в основному це кухня. Дотримуйтесь згідно інструкції.
5
Якщо у вас немає сил, часу і бажання боротися з цими комахами, тоді можна скористатися послугами спеціальних організацій, які забезпечать вам повне усунення тарганів. Однак комахи можуть з'явитися знову, через півроку, в цьому випадку не варто забувати, що у вас є річна гарантія, тому варто звернутися знову в організацію зі знищення комах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2P84Hez7uws
Зверніть увагу
Позбутися від тарганів у квартирі нелегко, але все ж реально і ми розповімо, як саме їх можна виселити з вашого будинку. Звичайно ж, для виведення тарганів необхідно підтримувати ідеальну чистоту в будинку, особливо на кухні. У той же час деяким відомо, що улюблене місце цих противних комах біля санвузлів, тобто в тих місцях, де вони можуть отримувати вологу для пиття.
Корисна порада
Перш ніж починати боротьбу з тарганами, треба як слід вимити всі шафи і шафки на кухні миючим засобом, все насухо витерти. Всі сухі продукти, які зберігалися в шафках і скриньках, треба упакувати в поліетиленові пакети. Робиться це для того, щоб не було ніяких запахів. Таким же чином упакувати всю м'яку папір і серветки, наявні на кухні. Також треба витерти насухо раковину і стіл.