Як прибрати пін код з телефону.

В сучасних реаліях вміння правильно використовувати мобільні телефони позбавить вас від безлічі проблем і труднощів. На сьогоднішній день вони настільки міцно увійшли в повсякденне життя пересічних громадян, що зараз складно знайти людину, яка жодного разу в житті не користувався мобільним телефоном.
Інструкція
1
У зв'язку з цим, вітчизняний ринок переповнений продукцією від провідних світових виробників, так що кожен може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Пін-код телефону в основному призначений для захисту від несанкціонованого проникнення. Він, як правило, складається з чотирьох або п'яти цифр, щоб його було легко запомніть.Чтоби прибрати пін-код з телефону, увімкніть його, зайдіть в головне меню, виберіть "Безпека", знайдіть там пункт "пін-код викл" і натисніть його.
2
Далі телефон вас попросить ввести пін-код, після чого потрібно буде натиснути "Виконати". От і все. Процедура убирания пін-коду досить проста, так що впоратися з нею зможе навіть початківець користувач мобільного телефону. Варто відзначити, що в залежності від моделі телефону та його виробника, процедура виключення пін-коду може дещо відрізнятися від вищенаведеної. Однак, принцип залишається одним і тим же: просто знайдіть в налаштуваннях свого телефону пункт «Безпека» або «Захист», всередині якого відшукайте функцію вимикання пін-коду.
3
Зверніться в сервісний центр мобільного оператора або товаровиробника, якщо вам самостійно не вдалося впоратися з поставленим завданням. Доброзичливий персонал обов'язково проконсультує вас з цієї проблеми і допоможе з нею впоратися максимально стислі терміни. При введенні пін-коду, необхідно бути гранично уважним і сконцентрованим, оскільки триразова помилка призведе до блокування всієї системи телефону, після чого необхідно буде ввести PUK код, щоб все знову запрацювало. Дивитися пін-код і PUK код можна на упаковці вашого тарифного пакета, який був виданий вам мобільним оператором.
4
Добре запам'ятайте або запишіть свій пін-код. Зберігайте його в потаємному місці далеко від чужих очей. Бо саме він є надійним захистом вашого мобільного телефону від несанкціонованого проникнення з боку зловмисників та шахраїв. Зараз стало популярним відмовлятися від використання пін-коду, щоб спростити включення телефону після розрядки акумулятори. Після його ліквідації телефоном управляти ще легше.