Як зберегти воду.

Чи кожен чоловік замислюється про те, що він не тільки економить свої кошти, економлячи воду, але і вносить свій вклад у збереження живої природи? Візьмемо середнє місто на планеті чисельністю 1-2 млн. Чоловік. Якщо кожен його житель буде в день економити 10 л води, то з такої кількості води вийде озеро в 1 км діаметром і глибиною в 5 метрів! А якщо ви скористаєтеся наступними порадами, ви напевно зможете економити і більше. Тоді питна вода буде витрачатися повільніше, а стічні води будуть повільніше скупчуватися.
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку є капаючі крани, полагодите їх або замініть новими. Кожен несправний кран може за добу накапати від 30 до 200 літрів води. Усувайте несправності в міру їх появи.
2
Під час гоління або чищення зубів не тримайте воду відкритою. Для чистки зубів краще налийте воду в стакан. Так ви заощадите до 15 л за хвилину. Під час миття посуду кран відкритим весь час теж не тримаєте. Якщо у вашій ванні два відділення, в першому (наповненому водою) мийте посуд при закритому зливі, а в друге налийте води для остаточного ополіскування посуду. Так ви не тільки знизите споживання води в 3-5 разів, але і заощадите засіб для миття посуду.
3
Пам'ятайте, що води більше витрачається під час прийняття ванни, ніж душа. Витрата води також можна зменшити, встановивши в душі економічну насадку на шланг з отворами меншого діаметра.
4
Використовуючи переривник небудь систему подвійного зливу у вашому туалеті, ви можете економити на кожного члена сім'ю близько 10 000 літрів води в рік.
5
Встановивши ричаговими змішувач, якнайшвидше домогтися потрібно температури води, а значить, більше води заощадити. Із змішувачем з двома рукояткам все складніше.
6
Посудомийну і пральну машинку намагайтеся використовувати виключно при повному завантаженні.
7
Позбавтеся від поганої звички розморожувати продукти під напором гарячої води та/або допоможіть її позбутися домочадцям. Краще перекладайте продукти з морозильної камери в холодильник заздалегідь.
8
Є ще регулятори витрати води, які встановлюють на змішувачі в цілях фіксування потоку води. Так ви зможете зробити натиск води саме таким, який вам необхідно.