Як позбутися від щілини між зубами. у дитини 1 рік щілину у передніх зубів.

Рівний і красивий зубний ряд володіє не тільки естетичною цінністю - це показник фізіологічної норми будови порожнини рота. Необхідно розібратися, в яких випадках щілину між зубами підлягає лікуванню, а в яких може залишатися своєрідною родзинкою зовнішності.
Інструкція
1
Якщо щілину між зубами була всегдаЧаще всього диастема (тобто щілину між передніми різцями) носить спадковий характер. Рідше вона виникає внаслідок шкідливих звичок (покусування олівця і т.д.), пізньої зміни молочних зубів постійними, часткової адентії (відсутності одного або групи зубів). Якщо в іншому прикус пацієнта є фізіологічно нормальним, диастема не є показанням до лікування за допомогою брекет-систем. При рівному зубному ряді диаст в принципі не обов'язково устранять.Для позбавлення від діастем і трьом (щілин між будь-якими зубами крім передніх різців) застосовуються вініри - тонкі керамічні пластинки. Надягають на поверхню зубів, вініри маскують щілини між ними, а також прикривають потемнілу емаль. У ортопедичного методу, однак, є істотний недолік: для установки вінірів необхідно сточувати кілька міліметрів емалі зубов.Отлічіе терапевтичного методу (або художньої реставрації зубів) в тому, що природна емаль повністю зберігається. Спеціаліст завдає спеціальний композитний склад на ті ділянки, де потрібно наростити зуби.
2
Якщо щілину між зубами з'явилася в дорослому возрастеВнезапно з'являються діастеми і треми можуть свідчити про поразку ясен. Ослаблення ясен до такої міри, що зуби помітно віддаляються один від одного - привід звернутися до пародонтолога. Спочатку потрібно перемогти причину появи щілин, а потім розбиратися зі слідством по одному з описаних вище сценаріїв.
3
Диастема у дітей дітлахів дошкільного віку наявність щербинки між передніми різцями є фізіологічною нормою. В цьому випадку диастема свідчить про те, що щелепа дитини нормально росте, а зубки залишаються колишніми. Щілина між різцями закриється сама, коли тимчасові зуби зміняться постійними. Якщо диастема жевріє через кілька років після появи корінних зубів, це привід звернутися до ортодонта. До підліткового віку при такій проблемі застосовуються знімні пластинки, з 13-14 років ставляться брекет-системи.
Зверніть увагу
Деякі зірки, наприклад, Мадонна абсолютно не соромляться наявності діастеми. Щербинка анітрохи не завадила поп-іконі підкорити музичний Олімп. Тому перед тим як зважитися на дороге лікування, подумайте, в зубах чи криється причина вашого невдоволення своєю зовнішністю?