Як оновити стару одяг. apron форма.

Старе улюблене плаття, що вийшло з моди і трохи потерте, може отримати нове життя і радувати вас ще кілька років. Потрібно лише трохи освіжити його за допомогою сучасних миючих засобів і своєї фантазії.
Інструкція
1
Поперіть одяг з миючими засобами, що відновлюють колір тканини. Для прання пожовклих і посірілих речей використовуйте щадний відбілювач.
2
Видаліть з одягу катишки. Використовуйте для цього під час прання спеціальні миючі засоби. Після обробіть машинкою для видалення катишків. Особливо ретельно зачистите місця, де рукав треться об тканину полички, пахви. Намагайтеся не пошкодити матеріал ріжучими елементами машинки.
3
Відсіч всі старі потерті гудзики. Пришийте нові, відповідні за стилем і розміром. Також вступите з пряжками та іншими декоративними елементами з пластика. Це правило поширюється і на оборки зі старих мережив. Відсіч їх, пришийте нові або залиште річ без цього елементу декору.
4
Пришийте на потертих областях передньої полички і комірцевої зони блискітки, паєтки або стеклярус. Щоб приховати дрібних дірочок, проеденних міллю, використовуйте стрічки або шматочки шкіри. Не перестарайтеся з декоруванням одягу.
5
Замініть потертий пояс. Придбайте новий стильний пасок зі шкіри або замінника. Якщо річ потребує пояса з тканини, зшийте його самостійно з матеріалу, контрастного за кольором до основного відтінку речі.
6
Обріжте рукава, якщо області на ліктях сильно витерті. Обробіть край рукава, пришийте манжет з нового матеріалу. Якщо стиль речі дозволяє, відсічі рукав зовсім, акуратно підігніть тканину на плечовому вирізі.
7
Укоротіть сукню чи спідницю. Це дозволить приховати заломи, що утворилися по краю вироби, і освіжить його зовнішній вигляд. Відпрасуйте поділ, підігніть, підшийте потайним швом.
8
Замініть накладні кишені новими, викроєними з тканини, схожої по структурі і якості на матеріал сукні, і відповідної за кольором до старого предмету гардеробу. Використовуйте ту ж тканину, що і для заміни пояса, манжет.