Як полагодити дверну ручку. Як полагодити ручку на двері.

Кожна людина хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли у нього ламалася дверна ручка. Зрозуміло, що міняти двері заради такої дрібниці не варто, набагато простіше полагодити її деталь. Щоб визначити причину поломки, необхідно зняти механізм, що прикріплює ручку в двері, і дотримуватися нескладної інструкції для усунення поломки.
Інструкція
1
За допомогою звичайної викрутки викрутити два шурупа, на яких пристрій кріпиться. При цьому не треба знімати механізм внутрішнього замка, якщо ви впевнені, що він справний.
2
Використовуючи гайковий ключ потрібного розміру, поступово викрутити з ручки поворотний механізм з пружиною. Видаліть його і проведіть діагностику всіх внутрішніх деталей.
3
Щоб дістатися до пружини кручення і шпоночной шайби, використовуючи викрутку, відкрутіть стопорне кільце. Приберіть верхню і нижню шайби, щоб обстежити стан пружини кручення. Найчастіше саме її поломка - причина розпущеності механізму дверної ручки. Пружина кручення повинна бути дуже тугий, складно викручуватися і щільно сидіти в своєму пазі. Тому поломка пружини кручення визначається досить легко. Переконавшись в несправності, поміняйте її на нову: лагодження ця деталь не піддається.
4
Якщо ж зламана шпонкова шайба, ви це відразу помітите, так як вона зазвичай ламається посередині. Наявність тріщини теж говорить про несправності. Шайбу необхідно поміняти на нову. Що стосується її ціни, то вона вам обійдеться дешевше, ніж покупка нової дверної ручки.
5
Усунувши поломку за допомогою заміни деталі механізму, слід виконати процедуру складання в зворотному порядку: встановіть пружину крутіння на місце, посильніше надавав на неї пальцями, слідом прикрутите шпонкову шайбу, а поверх - стопорне кільце. Угвинтите поворотний механізм за допомогою гайкового ключа і прикріпіть відремонтовану ручку на місце. Перевірте, впоралися ви з поломкою.
6
Ви можете пишатися власним досягненням, адже тепер вам не доведеться купувати новий механізм дверної ручки. Якщо ж у вас зламалася ручка іншої конструкції, ця інструкція не для вас.
Корисна порада
Пам'ятайте, що є кілька видів поломок механізмів: або зламалася пружина кручення, або «полетіла» шпонкова шайба.