Як зробити кушетку.

Кушетка - це невеликий одномісний диван з узголів'ям. Ще за часів античності вона була предметом розкоші, а от ідея кушетки як предмету меблів для невеликих за площею житлових приміщень належить угорським дизайнерам. Саме через свою функціональності кушетка стала одним з найулюбленіших предметів в інтер'єрі квартири, будинку або дачі. Якщо ви вирішили заощадити на покупці цього виробу і зробити його своїми руками, скористайтеся інструкцією.
Вам знадобиться
  • - ескіз;
  • - чотири поздовжні дошки, дві поперечні і чотири ніжки;
  • - поролон.
Інструкція
1
Зараз у продажу існує велика кількість різновидів кушеток: вони стали невід'ємною частиною медичних установ, кушетки-трансформери здатні перетворюватися на великі м'які дивани або затишні крісла, складні дозволяють з легкістю використовувати їх в поїздці і зберігати в будинку, наприклад, в комори до наступного використання.
2
Оскільки, як було зазначено вище, видів крісел існує величезна безліч, для початку визначте, яку з них ви хочете змайструвати. Інструкція пропонує вам сконструювати розкладну кушетку з функціонально зручним ящиком для білизни.
3
Визначившись з вибором конструкції, приступайте до створення ескізів. У цьому вам допоможе спеціаліст або спеціальна література з проектування меблів. Обов'язково необхідно врахувати такі параметри, як ширина, висота, глибина сидіння кушетки, висота спинки і підлокітників. Також на ескізах відображені розміри білизняного ящика і відстань між поздовжніми і поперечними панелями конструкції.
4
Для спорудження каркаса вам будуть потрібні чотири поздовжні дошки, дві поперечні і чотири ніжки (по можливості фігурні). На поперечних панелях слід закріпити напрямні бруски, які слугуватимуть опорою для білизняного ящика. Щоб створити обмеження для переміщення підстави матраца, необхідно також закріпити дошки, які одночасно будуть бути елементом декору вашої кушетки.
5
За заготовленим шаблонами ретельно розмітьте матеріали, щоб парні деталі отримали однаковий контур, а стикуються кромки деталей на шкантах точно підходили один до одного.
6
Ще до збірки кушетки ви повинні виготовити її м'яку частину - матрац, що складається з жорсткого підстави, покритого поролоном необхідної товщини, і оббитий декоративною тканиною. Аналогічно виконуються спинка кушетки і підлокітники. Не забудьте придбати необхідні кріплення та спеціальні петлі. Тепер можна збирати кушетку.
7
Якщо ви вже майстрували меблі, то, швидше за все, впораєтеся з виготовленням запропонованої конструкції. Але якщо це ваш перший досвід у проектуванні та створенні меблів, краще почати з кушетки простіше - типу тапчана.