Як вибрати електричний духовий шафа.

Основною причиною, по якій багато господинь вирішуються вибрати електричний духовий шафа для своєї кухні, є його ідеальна точність в установці температурних режимів і забезпечення рівномірного постійного розігріву приготувати страв.
Інструкція
1
Встановіть, яке місце на вашій кухні займе електричний духовий шафа. Сучасні моделі духовок бувають двох видів - залежними і незалежними. Залежні духові шафи є частиною плити разом з варильною поверхнею, відповідно їх мобільність дуже обмежена. Незалежна духова шафа можна розмістити в будь-якому місці вашої кухні - як під вручений поверхнею, так і далеко від неї, наприклад, на рівні грудей. Так само визначите колір духової шафи, з яким він найбільш гармонійно виглядатиме на вашій кухні.
2
Перш ніж вибрати електричний духовий шафа, визначитеся, як часто і для яких цілей ви будете його використовувати. Це полегшить вам вибір між статичною і багатофункціональної моделлю. Як правило, статичні духові шафи мають три режими приготування - верхній, нижній і гриль. Багатофункціональні духові шафи можуть мати до двадцяти різних режимів приготування. Тому якщо ви збираєтеся користуватися духовкою часто, практикуючись в приготуванні складних страв, краще віддайте перевагу багатофункціональної моделі.
3
Залежно від кількості персон, на яке будуть готуватися страви, виберіть обсяг духовки - маленький або просторіший.
4
Визначтеся, скільки грошей ви готові витратити на духову шафу. Виробники пропонують техніку з функцією захисту від дітей, з автоматичними програмами приготування, з індикаторами несправності і багатьом іншим зручними доповненнями, які суттєво збільшують ціну духовки.
5
Поцікавтеся, чи володіє придивилася вам модель електричного духової шафи функцією очищення. Сучасні духовки повинні мати один із способів очищення - від легко відмивається поверхні до складних піролітичних і каталітичних само очищувальних функцій.
6
Вибравши електричний духова шафа, обов'язково запросіть для його установки фахівця.