Як збільшити швидкість роботи модему.

Сьогодні доступів в інтернет безліч: 3G модем, кабельний модем, Wi-Fi та інші. Проте багато користувачів висловлюють своє невдоволення через низьку швидкості передачі даних, неякісного з'єднання та інших, що виникають при підключенні до глобальної мережі проблем. Для вирішення багатьох з них, наприклад, збільшення швидкості робота модему, потрібно провести його оптимізацію.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - кабельний модем.
Інструкція
1
Скачайте спеціальне ПЗ, за допомогою якого виконайте прошивку кабельного модему, що значно збільшить швидкість його роботи.
2
На робочому столі знайдіть ярлик «Мережеве оточення». Клацніть по ньому правою кнопкою комп'ютерної мишки і в списку виберіть «Властивості». У вікні виберіть вкладку «Додатково» і натисніть на кнопку «Параметри». Після цього перейдіть на вкладку «Винятки», в якій зніміть галочки навпроти трьох пунктів: «Дистанційне керування робочим столом», «Клієнт мереж Microsoft» і «Загальний доступ до файлів і принтерів».
3
В установчому диску Windows XP знайдіть файл netcap.exe (він розташований в директорії Support cab). Вийміть даний файл і перемістіть його на той логічний диск вінчестера, на якому встановлена операційна система.
4
Натисніть «Пуск» і перейдіть до вкладці «Виконати». Введіть шлях до переміщення на жорсткий диск файлу netcap.exe і netcap/?. Потім підтвердіть правильність дій, натиснувши «ОК». На екрані повинен з'явитися список доступних для файлу команд, а також перелік мережних підключень. Введіть netcap/Remove.
5
Відкрийте «Панель управління», перейдіть до вкладці «Система», потім до «Устаткуванню» і виберіть «Диспетчер пристроїв», у списку якого розміщені мережеві адаптери (їх буде два). Клікніть правою кнопкою комп'ютерної мишки на жовтий адаптер і натисніть «Видалити». Після цього перезавантажте ПК.
6
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері немає більше жодного мережевого підключення. Потім зайдіть в «Властивості» і виберіть вкладку «Загальні підключення». Після чого зніміть галочку з «Планувальника пакетів QoS». А після перезавантажте персональний комп'ютер.
Зверніть увагу
Не поспішайте викачувати файли для прискорення модему з неперевірених сайтів. Нерідко до таких файлів прикріплюються «трояни».
Корисна порада
Довірте виконання перепрошивки модему фахівця: некоректно виконана прошивка не тільки ні оптимізує роботу модему, але й спричинить великі проблеми, наприклад, збій в операційній системі модему.