Як видалити запах фарби. Як швидко вивести запах фарби.

Ремонт - подія сама по собі не надто приємне. А тут ще його довгограючі наслідки у вигляді величезної кількості бруду і «ароматів», від яких, здається, неможливо позбутися. І серед них головне місце займає всюдисущий запах фарби, від якого ще кілька тижнів після ремонту у вас буде боліти голова. Втім, страждати від головного болю зовсім необов'язково. Адже є способи ліквідувати неприємне амбре швидко і якісно.
Інструкція
1
Після закінчення малярних робіт ретельно провітріть приміщення. Тримайте вікна відкритими цілодобово. Якщо є така можливість, звичайно.
2
Наріжте або натріть кілька головок часнику чи цибулі, розкладіть їх по блюдцем і залиште в кімнаті, де проходили малярні роботи.
3
Використовуйте сіль, яка добре вбирає запахи. Викладіть в декілька ємностей трохи солі і розставте їх у приміщенні, що пахне свіжою фарбою.
4
Спробуйте використовувати соляний розчин. Розставте в кімнаті, де велася фарбування, тази з солоною водою. Не забувайте якомога частіше міняти воду.
5
Намочіть рушники, простирадла, ганчірки і розвісьте їх у кімнаті, де пахне фарбою. Волога тканина прекрасно вбирає сторонні запахи. Найчастіше полощіть простирадла, рушники та ганчірки, після чого знову розвішуйте їх.
6
Вимийте всі предмети меблів, стіни, підлоги і вікна в приміщенні водою, в яку додано трохи гірчиці. Замість гірчиці можна використовувати оцет або нашатирний спирт.
7
У кімнаті, де проходили малярні роботи, запаліть і залиште догоряти кілька звичайних свічок - парафінових або воскових. Можна використовувати навіть чайні. Зрозуміло, залишати свічки без нагляду не варто. Щоб уникнути пожежі.
8
Використовуйте натуральну мелену каву. Розкладіть його по блюдцем, а блюдця розставте у приміщенні, де велася фарбування. Приємний аромат меленої кави витіснить неприємний запах фарби.
9
Придбайте іонізатор або зволожувач повітря. Ці прилади не тільки послужать справі видворення неприємних запахів з житла, а й стануть на сторожі вашого здоров'я і сприятливої атмосфери в будинку.
Корисна порада
Щоб після закінчення роботи запах фарби був менший, під час фарбування користуйтеся спеціальними лотками. Тримайте банки з фарбою закритими. Під час перерви в роботі прибирайте кисті та інші речі, що пахнуть фарбою, в целофанові пакети.