Як дізнатися серійний номер КПК.

Якщо КПК перестав справно функціонувати, перед зверненням до служби технічної підтримки слід обов'язково визначити серійний номер кишенькового персонального комп'ютера і номер його моделі: це дозволить отримати кваліфіковану допомогу по гарантії.
Вам знадобиться
  • - КПК.
Інструкція
1
Якщо це можливо, включите пристрій. Потім клікніть на «Пуск», виберіть «Програми» і перейдіть на вкладку Help and Support, в якій подивіться серійний номер КПК і номер моделі цього кишенькового комп'ютера.
2
Переверніть пристрій і зніміть кришку, що закриває його батарею. Поруч з акумуляторною батареєю наклеєна наклейка: на ній подивіться серійний номер кишенькового комп'ютера.
3
Наберіть на КПК наступну комбінацію символів: * # 06 #. Після цього на екран кишенькового комп'ютера буде виведений серійний номер пристрою.
4
Після перепрошивки кишенькового комп'ютера змінюється його серійний номер, тому якщо якісь мобільні додатки не запускаються на пристрої, зареєструйте ці програми із зазначенням нового серійного номера КПК.
5
Якщо при реєстрації мобільного додатку неправильно був введений серійний номер кишенькового комп'ютера, то відправте в службу технічної підтримки даного сайту запит з проханням зняття помилкової реєстрації. Повідомлення може мати наступний вигляд: «Прошу зняти помилкову реєстрацію». Разом з тим, в тексті запиту допишіть ліцензійний ключ мобільного додатку, неправильно запроваджуваний серійний номер КПК, а також свою контактну інформацію.
Зверніть увагу
Чи не перепрашивать КПК самостійно, оскільки не тільки будуть проблеми з визначенням серійного номера пристрою, але може виникнути куди страшніша проблема - фатальна помилка в роботі пристрою. Довірте виконання прошивки фахівцеві.
Корисна порада
Відвідайте спеціалізовані ресурси, на яких обговорюються особливості роботи з кишеньковими комп'ютерами, найпоширеніші несправності, а також питання, пов'язані з визначенням серійного номера. Тут для визначення серійного номера пристрою пропонується використання спеціальних програм. Прочитайте відгуки про ці програмках і скачайте їх для подальшої роботи.