Як вішати двері.

Перед тим, як братися за навішення двері, спочатку підберіть підходящу двері, після чого визначте, в який бік вона у вас буде відкриватися. Це потрібно для того, щоб правильно встановити двері. Після цих підготовчих операцій ви можете приступати безпосередньо до навішування.
Інструкція
1
Щоб встановити двері, потрібно зробити роз'єм в стіні. В цей роз'єм вставлятиметься дверна коробка. Якщо це буде прямокутна коробка, то такою ж буде і двері. Для дверної коробки арочної форми двері буде, відповідно, арочної форми. Двері буде встановлюватися в готовий каркас і потім закріплюватися.
2
Дверна коробка може бути як дерев'яної, так і пластиковою. В неї встановлюють спеціальні фіксатори, що утримують двері в оптимальному положенні. Утворилися між стіною і коробкою порожнечі зашпаровують за допомогою монтажної піни. Потім необхідно почекати деякий час, щоб продовжити роботу після того, як піна висохне остаточно. Коли монтажна піна сохне, вона збільшується в розмірах. Зайві її шматки можна відрізати гострим ножем.
3
Далі починають підготовку самих дверей. Порожнечі з усіх боків між дверима і коробкою не повинні перевищувати 4 мм. Необхідно збоку двері відзначити відстань проміж петлями. Петлі слід закріплювати так, щоб вони не випиналися. Тоді бічна сторона двері залишиться рівною. Потрібно для цього зробити поглиблення за допомогою стамески, яку ставлять до поглибленої частини скосом. Зверху по стамесці сильно вдаряють киянкою, поки у верхньому шарі двері не вийде поглиблення, рівне товщині петлі. Цю ж операцію потрібно зробити впродовж всього периметра розмітки. Далі знімається перший шар деревини від початку і до кінця заглиблень, пророблених стамескою.
4
Потім краю заглиблень гарненько подравниваются, щоб зазорів ніяких не було. Після закріплення петель можна навішувати двері. Вона для цього ставиться в коробку, а петлі до цього моменту вже повинні бути закріплені на її (коробки) торцевої частини за допомогою шурупів.