Як включити бічну панель Vista.

Бічна панель - це місце, де розміщується багато корисних міні-додатків. Як правило, вона розташована в правій частині екрана. За замовчуванням бічна панель завантажується при включенні ПК одночасно із запуском ОС Windows Vista. Але нерідко користувачі ПК вносять свої налаштування в роботу комп'ютера, наприклад, відключають деякі додатки бічній панелі. Але як потім їх включити?
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Перегляньте доступні даному персонального комп'ютера міні-додатки. Для цього правою клавішею комп'ютерної мишки клацніть по робочому столу і у випадаючому на екрані меню виберіть «Міні-програми». Потім за допомогою прокрутки перегляньте всі наявні програми. Щоб отримати більше інформації про конкретний гаджеті робочого столу, клацніть по ньому і виберіть функцію «Показати відомості».
2
Додайте віддалені міні-додатки. Але перш за допомогою пошуку по колекції або шляхом ручної вибірки знайдіть цікавлять вас гаджети робочого столу. Потім натисніть кнопку «Завантажити на бічну панель», після чого підтвердіть проведене дію шляхом натискання «ОК» у всіх вікнах.
3
Під час роботи на екрані з великими вікнами, наприклад, документами, бічна панель автоматично ховається, завдяки чому звільняється робоче місце для активного вікна. Щоб сховалася бічну панель відобразити знову, натисніть наступне поєднання клавіш: «Windows + Пробіл».
4
Від'єднайте від бічній панелі кілька її міні-додатків і розмістіть їх на будь-якому місці робочого столу. Для цього перетягніть гаджет робочого столу в нове місце. Щоб поміняти послідовність розташування міні-додатків в межах бічній панелі, перетягніть елементи мишкою. Пам'ятайте - щоб перетягнути деякі міні-додатки, потрібно захопити їх нижній край за покажчик за допомогою миші (цей покажчик з'являється праворуч від міні-додатки).
Зверніть увагу
Всі додаткові міні-додатки для Windows Vista завантажуйте тільки з сайтів з перевіреною репутацією! Тільки так можливість інфікування комп'ютера вірусом буде зведена до мінімуму.
Корисна порада
Бічна панель може розташовуватися не тільки з правого боку екрану. Її можна встановити і ліворуч: аби було зручно користувачеві ПК.