Як вибрати ударну установку.

Вибір ударної установки для барабанщика не менш важливий, ніж сам процес відточування майстерності. Адже саме від того, які інструменти будуть придбані, залежить зручність подальшої з ними роботи.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з бюджетом покупки і метою придбання ударної установки. Вони класифікуються за вартістю і призначенню. Бюджетні варіанти призначені для навчання грі і репетицій в гаражі з друзями. Дорожчі - для виступу на концертах і записи в студіях. Існують також і установки екстра-класу, стеля цін яких задати дуже складно, їх можуть дозволити собі лише маститі музиканти.
2
Після того як ви визначилися з класом ударної установки, необхідно вибрати її складові. У кожного виробника існує велике число вже готових комплектів, які тим чи іншим чином спрямовані на роботу в конкретному жанрі або ж є універсальними. Щоб вибрати найбільш підходящий комплект, необхідно вивчити кожну його складову окремо. Можливо, кращим варіантом виявиться створення свого власного набору з різних комплектуючих.
3
Визначте, барабани з якого дерева підійдуть для вас більше. Кожна порода відрізняється своїм особливим звучанням. Найпопулярніший матеріал - клен, що відрізняється збалансованим звуком з нотами теплоти. Барабани з берези виявляються більш гучними і яскравими по звуку, що робить їх зручними для запису - їх добре чути. Червоне дерево надає звуку вінтажності, він стає більш м'яким і теплим. Використовують і інші породи, чимось схожі по звуку на описані або мають свої особливості.
4
Окремо розгляньте робочий (малий) барабан. Його виготовляють з дерева або металу. Металевий барабан відрізняється різким звуком, що виділяє його на тлі інших. Виготовлений же з дерева, він видає звук більш теплий і м'який, знову ж таки, як кажуть, вінтажний.
5
Виберіть набір тарілок для барабанної установки. Як правило, в готовий комплект вони входять рідко. Основними вважаються райд, креш і хай-хет. Кожна з них відрізняється своїми звуковими особливостями і відіграє особливу роль. Також найчастіше використовують такі тарілки, як сплеш і чайна. Існує два типи тарілок - листові і литі. Листові вирізаються зі шматка матеріалу і по звуку один від одного практично нічим не відрізняються. Литі тарілки виготовляються зі сплаву вручну. Відрізняються більш насиченим і індивідуальним звучанням, але й коштують дорожче.
6
Виберіть аксесуари для барабанної установки. Важливу роль грає стілець барабанщика, продуманий до дрібниць. Він робить гру простіше і зручніше. Виберіть барабанні палички - чим вони важчі, тим голосніше звук ви отримаєте. Також замість них в деяких випадках можна використовувати спеціальні щітки.