Як дати хорошу рекламу.

Реклама стала одним з найефективніших способів продажу продуктів і послуг. Без дійсно хорошою інформаційної підтримки набагато важче досягти бажаного результату. А от як зробити грамотну рекламу і де її краще розмістити знають далеко не всі.
Вам знадобиться
  • Гроші, аналіз ЦА та ЗМІ
Інструкція
1
Визначте мета, яку переслідує ваша реклама. Звичайно, результатом будь-якого ролика або оголошення є продаж товару або послуги. Проте різні продукти і рекламувати треба по-різному. Не можна заперечувати специфіку та особливості кожного конкретного товару. Пам'ятайте, велика кількість реклами не завжди забезпечує великий успіх, а в деяких випадках все відбувається навпаки. Метою може бути ознайомлення потенційного покупця з товаром, нагадування про його існування, підтримання іміджу продукту. У кожному з цих випадків реклама буде відрізнятися.
2
Визначте свою цільову аудиторію. Погодьтеся, розповідати людям похилого віку про новинки в області мобільної телефонії - не саме раціональне рішення. Кожен продукт має свого покупця, так і реклама повинна бути призначена для конкретних груп людей.
3
Визначтеся з каналами комунікації, через які буде транслюватися ваша реклама. Це може бути радіо, інтернет, телебачення, преса. Тут багато залежить від обраної цільової аудиторії, від її переваг і від специфіки товару, що просувається. Наприклад, немає сенсу рекламувати продукт, призначений для ділових людей по телевізору в денний час, тому у більшості з них не буде можливості ознайомитися з вашим роликом. Ваша реклама буде набагато продуктивніше, якщо ви помістіть її в пресі або на радіо.
4
Виберіть відповідний час для розміщення своєї реклами. Звичайно, велику роль відіграє розмір вашого бюджету. Однак грамотне медіа-планування може заощадити значні кошти без втрати передбачуваного ефекту. Якщо ви вирішили розміщувати рекламу на телебаченні, то слід знати, що час на ньому ділиться на 2 періоди: прайм-тайм і офф-лайн. Перший значно дорожче, тому саме з 18:00 до 23:00 найбільшу кількість людей знаходяться біля екранів телевізорів.
5
Транслюйте рекламу відразу по декількох каналах комунікації. Так її охоплення буде більш широким, а, значить, більша кількість потенційних покупців прийде за вашим товаром.