Як запиляти кут плінтуса. Як настелити фанеру на підлогу.

Планується може бути виготовлений з дерева, пластика, або пінопласту. В процесі установки виникає необхідність розміщення плінтуса на внутрішніх або зовнішніх кутах. В цьому випадку його необхідно запиляти під кутом, який, як правило, становить 45 градусів.
Інструкція
1
запив плінтус можна по-різному. Для об'ємної роботи найнадійніший спосіб - використання стусла. Це столярний інструмент для підрізування плінтуса під різним кутом. Стислі може бути придбано в будівельному магазині або виготовлено самостійно з дерева, пластмаси або алюмінієвих сплавів. Використовуючи стусло, можна запилювати як підлогові плінтуси, так і стельові, причому робити це швидко і якісно.
2
Встановіть стусло на верстак або на поверхню, на якій проводитиметься запилення. Потім покладіть плінтус в стусло. Підведіть що обріза?ться кінець плінтуса до прорізи стусла, яка містить потрібний кут. Щільно зафіксуйте плінтус в стусле, щоб уникнути його зміщення. Вставте в проріз ножівку для підрізування і запиляєте плінтус під потрібним кутом.
3
Якщо підрізування потрібно не багато, то простіше запиляти плінтус по нанесеною розміткою. Це більш трудомістке, але теж дає хорошу точність. Для цього: За допомогою олівця, лінійки і транспортира відзначте на плінтусі кут 45 градусів, для чого спочатку заміряйте ширину плінтуса і відкладіть розмір ширини плінтуса від торця по довжині. Потім проведіть лінію, з'єднавши вершину кута з відкладеним крапкою. Ножівкою для підрізування запиляєте плінтус по нанесеною розміткою.
4
Найменшу точність дає спосіб запиливания плінтуса «на око». Використовувати його можна тільки в крайньому випадку. Чиніть так: закріпіть плінтус на робочої поверхні, відзначте «на око» кут 45 градусів і ножівкою для підрізування запиляєте. Врахуйте, що в цьому варіанті суміжну частина плінтуса потрібно буде запилювати за місцем, відповідно до кута, отриманими «на око». Всі ці способи підходять для запиливания будь-яких плінтусів: дерев'яних, пластикових, а також для плінтусів, виготовлених з пінопласту.