Як заправити чорнильницю Canon.

Користувачі ПК, у розпорядженні яких є повний комплект периферійних пристроїв, у тому числі і принтер, рано чи пізно стикаються з тим, що фарба в оригінальних картриджах закінчується. Як бути далі, адже, як правило, покупка нових картриджів для принтерів Canon коштує дорого? Та й якщо розщедритися і купити ці картриджі, то при активному розпечатуванні вистачить їх ненадовго. У зв'язку з цим постає питання: «А можна заправити чорнильницю Canon самостійно?».
Вам знадобиться
  • - принтер Canon;
  • - заправний набір;
  • - газета;
  • - персональний комп'ютер;
  • - папір для принтера .
Інструкція
1
Розстелите газету, складену в декілька шарів, поверх неї постеліть серветку із заправного набору - це захистів стіл у випадку протікання чорнила.
2
З набору дістаньте флакон з чорнилом потрібного кольору і шприц з голкою. Також підготуйте гумку-опору, завдяки якій чорнильниця буде стояти прямо, і спеціальну картонну смужку для закриття на чорнильниці отворів іншого кольору (вона потрібна, якщо заправляється багатобарвна чорнильниця).
3
Вийміть з принтера чорнильницю і встановіть її так, щоб вихідні отвори були розташовані у верхній частині. Для стійкості чорнильниці підкладіть під неї гумку-опору. Прикрийте картонній смужкою секції чорнильниці, які поки не будуть заправлятися.
4
Відкрийте флакон з фарбою і наберіть з нього шприцом два мілілітри фарби (якщо заправляти будете чорнильницю з чорною фарбою, то наберіть чотири мілілітри фарби). Зверніть увагу на те, що чорнило повинні входити в шприц без повітряних пробок, тому переміщайте поршень шприца плавно.
5
В одній руці тримаючи наповнений фарбою шприц, а інший притримуючи чорнильницю, виконайте її заправку. Для цього розташуйте голку шприца над отвором (проте вона не повинна стосуватися самого отвору) і повільно закопуйте чорнило. Перш ніж закапати наступну крапельку фарби, переконайтеся в тому, що повністю вбралася попередня крапля. Після того як половина чорнила буде введена, зробіть перерву хвилини на три, залишивши чорнильницю на столі в горизонтальному положенні. Потім продовжите заправляти чорнильницю, а залишки фарби протріть серветкою.
6
Відмийте водою шприц і використовувану голку від залишків фарби. Потім наберіть наступний колір і виконайте аналогічну процедуру. Так заправляйте, поки не наповніть чорнильниці потрібної фарбою.
7
Акуратно візьміть заправлену чорнильницю (не здавлював її) і встановіть в принтер. Потім роздрукуйте тестові сторінки.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що придбані чорнило для принтера дійсно підходять для вашого друкувального пристрою! Якщо заправити чорнильницю не тієї фарбою, то можуть виникнути проблеми при роздруківці: наприклад, принтер почне пропускати горизонтальні лінії або виникнуть викривлення зображення.
Корисна порада
Щоб постійно не проробляти всю цю процедуру вручну, можна придбати СНПЧ для моделі вашого принтера і встановити її. Дана система подає чорнило до друкуючих голівках з великих резервуарів для фарби: таких чорнила вистачить надовго.