Як заборонити зміну реєстру.

Реєстр Windows - це ієрархічна база даних, в якій міститься інформація про конфігурацію і настройках системи. Невміле зміна її вмісту може призвести до необхідності встановлювати заново Windows. Як ввести заборону на зміну реєстру для недосвідчених користувачів?
Інструкція
1
Є кілька способів заборонити користувачам редагувати реєстр. З меню «Пуск» вибирайте опцію «Виконати» і введіть в командне вікно gpedit.msc. У правій частині розкрився вікна екрану «Групова політика» клікніть двічі по пункту «Конфігурація користувача».
2
У новому вікні подвійним кліком відкрийте «Адміністративні шаблони», потім таким же чином клацайте по пункту «Cіcтeмa». В прaвoй чacті нового Oкна знайдіть «Зробити недоступними засоби редагування реєстру». Викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші миші і вибирайте опцію «Властивості». Відзначте пункт «Включено». В розділі «Відключити запуск regedit без попередження?» Можете вибрати зі списку значення «Так» або «Ні».
3
Є спосіб заборонити виконання команди regedit.exe. Для інших команд редагування реєстру буде доступно. Ввeдітe rеgеdit в командний рядок. Розкриється вікно редактора реєстру.
4
Відкрийте розділ HKCurrentUser \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies. В меню «Правка» вибирайте опції «Створити» і «Розділ». Введіть назву розділу System. В меню «Правка» створіть «Параметр Dword» за допомогою команди «Створити» і введіть назву параметра DisableRegistryTools. Клацніть двічі по назві і надайте йому значення. Якщо значення дорівнює 1, редагування реєстру заборонено, якщо 0 - разрешено.Для повного успіху краще підтвердити заборона через групові політики, як описано вище.
5
З меню «Пуск» відкрийте «Усі програми», «Стандартні» і «Блокнот». Запишіть в ньому код: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVerson \ Policies \ System] "DisableRegistryTools" = dword: 00000001Добавьте порожній рядок. Збережіть запис як edit.reg. Закрийте «Блокнот» і двічі клацніть по значку створеного вами файлу. Новий параметр додасться до реєстру. Якщо вам буде потрібно зняти заборону на редагування, відкрийте в «Блокноті» цей файл і змініть значення параметра на 0: dword: 00000000