Як змінити асоціації файлів.

Установка асоціації файлів значно полегшує життя користувача персонального комп'ютера, дозволяючи за замовчуванням відкривати файли певного типу в програмі, найкращим чином для цього відповідною. Якщо асоціація файлів з якоїсь причини встановлена некоректно, її можна змінити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою Windows XP.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб зміни асоціації файлів з додатком полягає у виборі потрібної програми через вікно властивостей файлу. Для того щоб це зробити, відкрийте в провіднику файл того типу, асоціацію якого з конкретною програмою ви хочете поміняти.
2
Встановіть покажчик курсору на іконку файлу і клацніть по ній правою кнопкою мишки. Виберіть пункт «Властивості» з контекстного меню.
3
Клацніть по кнопці «Змінити» у вкладці «Загальні». Із списку, програм виберіть ту, в якій, з вашої точки зору, повинні за замовчуванням відкриватися файли даного типу. По можливості, виберіть програму зі списку рекомендованих. Натисніть кнопку ОК у вікні зі списком програм і кнопку «Застосувати» у вікні властивостей файлу.
4
Змінити асоціації файлів можна, відкриваючи файл з використанням опції «Відкрити за допомогою». Для того щоб використовувати цю можливість, викличте контекстне меню, клікнувши по іконці файлу. У меню, наведіть покажчик курсору на пункт «Відкрити за допомогою» і клікніть по опції «Вибрати програму».
5
Оберіть програму, з якою збираєтеся проасоціювати цей тип файлів. Поставте галочку в чекбоксі «Використовувати її для всіх файлів такого типу». Клацніть по кнопці ОК.
6
Асоціації файлів можна поміняти через панель управління. Для того щоб це зробити, виберіть опцію «Панель управління» в головному меню. У вікні, клацніть по значку «Властивості папки». Виберіть вкладку «Типи файлів» у вікні.
7
Зі списку файлів виберіть цікавить вас розширення. Клацніть по кнопці «Змінити» в полі «Відомості для розширення». Виберіть програму, з яким збираєтеся встановити асоціацію для даного типу файлів і натисніть ОК. Клацніть по кнопці «Застосувати» у вікні властивостей папки. Тепер файли вибраного типу будуть відкриватися за замовчуванням в тому додатку, з яким встановлена асоціація.