Як змінити голос в Voice changer. voice changer жіночий голос.

Хочете розіграти друга по телефону або зробити анонімний дзвінок? Тоді вам без програмки Voice changer не обійтися. Справа в тому, що цей софт був спеціально створений для зміни голосу до невпізнання.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - телефон з автовідповідачем.
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті повну версію програми Voice changer і встановіть її на комп'ютер. Після установки відразу ж надайте інтерфейсу софта класичний вигляд. Для цього натисніть кнопку Skins і виберіть Classic. Класичний вид програми зручніше у використанні: він працює набагато швидше, та й до того ж, зрозуміліше для користувача.
2
Зайдіть в меню налаштувань програмки Voice changer і у вкладці Common підвищіть рівень чутливості мікрофону. Використовуючи закладку Ignore filter, вкажіть назву програм, в яких обробляється звук буде передаватися без зміни. У вкладці Nickvoice rules задайте програми, в яких звук буде модифікуватися.
3
Для перетворення чоловічого голосу натисніть Nickvoices і виберіть вкладку For Male input voices, для роботи з жіночим голосом використовуєте вкладку For Female input voices. Всі виконані зміни «включаються» клавішею On, а «вимикаються» за допомогою клавіші Off.
4
Дана програма може бути використана для записування фрази зі зміненим голосом в файл автовідповідача. З цією метою зайдіть в меню Recorder і перейдіть до його настройок (це права крайня кнопочка). Потім в налаштуваннях задайте місце, куди буде записаний модифікований файл, - Base folders і сформуйте шаблон Name Template. Після цього у вкладці Encoders змініть кодеки, двічі клікнувши комп'ютерною мишкою за профілем і в меню вибравши потрібний кодек.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що всі зміни вступили в силу (це зробити можна, натиснувши на кнопочку Duplex). В іншому випадку розіграш не вдасться!
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся в тому, який кодек краще встановити, зупиніть вибір на «PCM Microsoft. Запис без компресії »: у нього менше проблем із сумісністю, тому при подальшій обробці проблем виникнути не повинно.