Як зробити поріг. поставити міжкімнатні двері без порога відео самому.

Чи не рідкісний випадок, коли недосвідчений домашній майстер при установці двері залишає занадто великий зазор під встановленої дверима. Або найняті для установки двері робочі відмовляються зробити поріг, посилаючись на те, що на це домовленості не було. І оскільки робота ця занадто дрібна, щоб заради неї ще раз наймати майстрів, і досить проста - то її цілком можна зробити самому.
Інструкція
1
Якщо після установки вхідних дверей під нею залишилася досить помітна щілина, то найкращим варіантом буде заштукатурити її. Для цього приготуйте цементно-піщаний розчин в співвідношенні 1: 4, і розмішайте з додаванням води до консистенції густої сметани.
2
Після цього заштукатурьте поріг. При цьому щільніше набивайте розчин щоб уникнути появи порожнеч. Так само для цієї роботи ідеально підходить клей для кахельної плитки. У разі великого розміру щілини роботи проведіть в 2 етапи щоб уникнути «сповзання» розчину. При цьому другий шар розчину укладайте після повної усадки першого шару.
3
Після того, як розчин застигне (приблизно через добу) поріг можна зашпатлевать силіконової шпаклівкою і пофарбувати під колір дверного косяка. Застосовувати при цьому гіпсові шпаклівки не рекомендується - від вібрації з часом вона потріскається. Якщо підлога біля дверей покрита плиткою - то можна також облицювати поріг смужками з плитки.
4
Так само робиться і поріг біля дверей ванної кімнати та туалету, але при цьому не можна застосовувати шпаклівки - від вологості покриття швидко відвалиться. В цьому випадку поріжок декорується тільки алюмінієвим плінтусом або кахлем.
5
Якщо ж необхідно зробити поріг біля міжкімнатних дверей, то в даному випадку найпростіше буде витесати з бруса поріжок необхідного розміру і забити його в щілину між дверною коробкою і підлогою. Для виготовлення порога найкраще підходить деревина дуба. При монтажі порога стежте за тим, щоб не деформувати нижню частину дверної коробки. Закріпіть поріг шурупами. Після цього можна облицювати поріг декоративним алюмінієвим плінтусом або пофарбувати під колір двері.