Як купити нікель.

Нікель - метал світлого сріблястого кольору, активно застосовується в різних галузях промисловості. Нікель є основою для багатьох суперсплавів, тобто, жаростійких матеріалів, які застосовуються для виготовлення деталей силових установок в аерокосмічній промисловості. Також поширена така процедура, як нікелювання - створення покриття з нікелю на інших металах з метою попередження корозії.
Інструкція
1
Найбільший у всьому світі виробник нікелю - це компанія «Норильський нікель», філії якої знаходяться не тільки в Росії, але і в Ботсвані, Фінляндії, Австралії та ПАР. Купити нікель можна в кожному з цих відділень. Зверніться на сайт компанії «Норильський нікель», який знаходиться за адресою http://www.nornik.ru. В розділі «Збут» знайдіть види продукції. Серед них нікель карбонільний (в порошку і дроби) і нікель первинний електролітичний. Виберіть вид продукції, який вам необхідний. Тут ви також можете скачати докладний опис товару, щоб краще ознайомитися з ним.
2
Далі зайдіть на вкладку «Система збуту» і виберіть найближчу філію компанії. Тут представлені адреси і телефони відділень, імена генеральних директорів філій та електронні адреси пошти. Для зв'язку використовуйте найбільш зручний спосіб. Тільки в індивідуальному порядку ви можете уточнити вартість товару, умови збуту і доставки. Обговоріть всі деталі і зробіть замовлення.
3
Також ви можете купити нікель у приватних компаній або окремих продавців. Пошукайте в інтернеті оголошення про продаж нікелю в вашому регіоні, зв'яжіться з продавцем і дізнайтеся все цікавлять вас деталі. Будьте пильні: переконайтеся, що вам продають саме той метал, який ви просите. Для повної впевненості запросіть фахівця, який визначить справжність металу або його утримання в певному сплаві.
4
Можете спробувати зв'язатися з представниками компаній, які здійснюють прийом нікелю. Напевно, вони перепродують його за низькими цінами. Природно, що в цьому випадку якість металу може бути нижче, ніж очікується. Однак, в залежності від ваших потреб і подальшого використання металу, можливо, що ви знайдете щось підходяще і для себе.