Як знайти роботу мамі.

Багато молоді сім'ї відчувають фінансові проблеми. А народження дитини їх тільки посилює. Малюкам потрібні памперси, одяг, пелюшки і багато інших речей. А так як мама тепер в пересуваннях обмежена, і 8-годинний робочий день їй не доступний, то треба шукати можливість іншого доходу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Стати фрілансером. Фріланс - найпопулярніший спосіб заробітку в інтернеті. Можливо, у вас є якісь вміння, потрібні іншим людям. Може, ви пишете комп'ютерні програми або займаєтеся дизайном, ці спеціальності затребувані на фріланс-біржах. Може бути, ви вмієте складати слова в зв'язкові пропозиції, а пропозиції в осмислений текст. Тоді вам пряма дорога в копірайтери. Досвідчені фрілансери заробляють на місяць суми, порівнянні з московськими зарплатами.
2
Заведіть свій блог. Напевно ви натикалися в інтернеті на онлайн-щоденники різних людей. Хтось веде їх для самовираження, але є блогери, які заробляють на цьому гроші. Є кілька способів монетизувати свій щоденник. Щоб дізнатися про них, наберіть в пошуковому рядку «Як заробити на блозі» і покликає по посиланнях. Але пам'ятайте: головне правило комерційного онлайн-щоденника: він повинен бути цікавим не тільки господареві, але іншим людей.
3
Зареєструйтеся в компанію мережевого маркетингу. Про цей вид бізнесу ходить багато чуток і пліток, більша частина яких не має під собою ніяких підстав. Нікому не вірте, розбирайтеся самостійно. В інтернеті є багато сайтів, присвячених не конкретним компаніям, а індустрії в цілому. Вивчіть спочатку їх. Зрозумівши принципи мережевого маркетингу, можна вибирати компанію.Для молодих мам цей бізнес хороший тим, що їм можна займатися і вранці, і вдень, і ввечері, тобто ви можете планувати свій час, відштовхуючись від зайнятості чоловіка та інших родичів, готових посидіти дві-три години з малюком.
Зверніть увагу
У кожному з описаних видів заробітку приховані величезні можливості і великі гроші. Але не варто очікувати, що в перший же місяць ви заробите стільки ж, скільки отримують люди, що займаються цією діяльністю давно і серйозно. Але ж у вас є час.