Як носити шарф на голову.

У всі часи жінки прикрашали голову хустками і шарфами. Крім краси та естетики такий аксесуар несе і практичну функцію: закриває голову від сонця, дощу, снігу, вітру і холоду, зберігає зачіску, крім того, надає таємничість образу. Однак пов'язати шарф або палантин таким чином, щоб це не виглядало «а ля колгосп - Перше травня», - ціла наука. Існує кілька основних способів, які ви самі можете модифікувати, отримуючи більш цікаві варіанти.
Інструкція
1
«По-східному» Прямокутним палантином закрийте лоб до середини або до брів. Закріпіть шпилькою або шпилькою на потилиці так, щоб палантин щільно огинав голову. Кінці розправте. Правим кінцем вільно обігніть шию і закріпіть брошкою на лівій скроні. Розправте палантин.
2
«Пов'язка» Складіть шарф в вузьку смужку. Розташуйте на голові таким чином, щоб кінці смужки виходили з-під волосся - до верхівки. візьміть невелике металеве або дерев'яне кільце. Просмикніть обидва кінці в кільце. Розтягніть кінці: лівий - в ліво, правий - в право. Якщо кільця немає, можна просто перехрестити кінці. Зауважте кінці під волоссям.
3
«Коси» Пов'яжіть шарф на голові як бандану. Вільні кінці закрутіть в джгути і закріпіть їх кінці. Можна джгути згорнути в вузол на потилиці, заправивши короткі кінчики під нього.
4
«Капюшон» Складіть шарф трикутником і вільно розташуйте на голові як класичну косинку, тільки не зав'язуйте шарф під підборіддям. Потрібно кінці вільно обернути навколо шиї і зав'язати під волоссям на потилиці. Третій кінець закріпіть під вузлом так, щоб заховати вузол в нього.
5
«Тюрбан» Складіть шарф трикутником. Пов'яжіть на голові як бандану. Вільні кінці оберніть знову навколо голови і заправте один за одного на маківці.
6
«Корона» Розташуйте шарф на голові як бандану, але кінцями спереду. Вільні кінці закрутіть між собою в джгут. Джгут оберніть навколо голови, а його кінець закріпіть спереду булавкою.
7
«Голлівуд» Розташуйте шарф на голові класичним образом, як косинку. Перехлестних кінці під підборіддям і щільно стягніть. Зауважте вузол ззаду поверх вільного краю.
Платок допоможе прикрити вам волосся від вітру, внести трохи романтики в свій образ, підкреслити жіночність. Але потрібно знати декілька простих правил зав'язування на голові шарфів .
Інструкція
1
Найбільш поширений спосіб зав'язування шарфа на голові - це «капюшон». Вам знадобиться квадратний шифоновий або шовкову хустку. Складіть його трикутником. Потім надіньте на голову. Спереду під підборіддям потрібно перехрестити кінці хустки. Потім ззаду на шиї зав'яжіть їх. «Капюшон» прекрасно підійде жінкам з будь довгою волосся і будь-якого віку.
2
Інший не менш популярний спосіб - це «чарльстон». Для його створення знадобиться тонкий палантин, у якого довжина приблизно в два рази більше ширини. Накиньте його собі на голову, потім спробуйте щільно його затягнути до потилиці. Тканина, яка виявилася ззаду, скрутіть в тугий джгут. Потім зав'яжіть його у вузол. Кінці хустки потрібно розпустити. Однак пам'ятайте, що «чарльстон» найбільше воліють жінки бальзаківського віку.
3
Дуже жіночно і завжди актуально виглядає спосіб «чаювання». Тут необхідний бавовняний або шовкову хустку, довжина якого так же більше в два рази, ніж ширина. Складіть по довгій стороні цей шарф навпіл, потім накиньте на голову. На потилиці шарф скрутіть джгутом. Скручені кінці необхідно спочатку обернути від потилиці вперед навколо голови, а після знову повернути до потилиці. Під джгут потрібно протягнути кінець шарфа. «Чаювання» - це прекрасний варіант для романтичної прогулянки в теплі осінні вечори.
4
Завжди актуальна і «іспанська фієста». Для неї потрібно досить довгий шовковий або шифоновий шарф. Волосся заберіть у хвіст. Після цього розділіть його на дві рівні частини. Шарф потрібно так само поділити. Підстава хвоста необхідно обв'язати шарфом. Навколо кожного пасма закрутіть кінці хустки. Обидва їх кінця потрібно з'єднати, а знизу закріпити їх бантом. «Іспанська фієста» найбільше підходить для власниць густих і довгого волосся.
Корисна порада
Брюнеткам рекомендується підбирати собі шарфи яскравих забарвлень, а блондинкам - ніжних, пастельних.