Як відкрити Flash гри.

Сучасні Flash ігри - це найкраще рішення для приємного проведення часу всією сім'єю, адже їх різноманіття просто вражає. Вони мають безліч переваг, наприклад, в порівнянні зі звичайними іграми мають менший розмір. Причому деякі Flash ігри необов'язково завантажувати на ПК: досить відкрити, і ви поринете в яскравий ігровий світ.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт, що пропонує величезне різноманіття Flash ігор, використовуючи для цього звичний браузер, наприклад, Internet Explorer. Переконайтеся в тому, що даний браузер може відкрити Flash гру (всі ці ігри виконані у форматі ShokWave Flash - swf). В основному проблем з відкриттям флеш-ігор не виникає, однак якщо все ж браузер не може відкрити swf-файл, це служить ознакою того, що в ньому відсутні плагіни, що дозволяють відкрити файли даного формату. Закачайте плагіни і встановіть їх вручну або просто спробуйте оновити сторінку.
2
Переконайтеся в тому, що на персональному комп'ютері встановлена програма Adobe Flash Player. Якщо такої немає, скачайте її і встановіть. Файли формату swf створюються, як правило, за допомогою Adobe Flash, тому Flash-ігри повинні без проблем запуститися за допомогою програмки Adobe.
3
Перевірте, чи підтримують встановлені на вашому ПК відеоплеєри можливість відкриття файлів з форматом swf. Якщо всі старання не увінчаються успіхом, скачайте Media Player Classic - ця програмка точно відкриє Flash гру.
4
Використовуйте для відкриття флеш-ігор програму Millenium Flash Player 4.4.5. Цей спеціальний софт дозволяє програвати як флеш-ролики, викачані на персональний комп'ютер, так і відкривати Flash ігри безпосередньо, тобто без скачування їх з ресурсів глобальної мережі.
Зверніть увагу
Перш ніж встановлювати скачала програму на ПК, перевірте її на антивірусній програмі: цим ви уникнете інфікування комп'ютера шкідливим ПЗ.
Корисна порада
Відвідайте спеціалізовані ресурси, на яких представлена докладна інформація про флеш-файлах, їх особливості, а також розміщена добірка спецпрограм для відкриття Flash ігор. Тут ви знайдете багато практичних порад від досвідчених геймерів.