Як відлити з бронзи.

Вироби з бронзи завжди були гідним і підходящим подарунком практично в будь-якій ситуації. Статуетки з бронзи або бронзові фігурки - чудовий презент як для ділової людини, так і для кращої подруги. Такі сувеніри відмінно впишуться в будь-який інтер'єр, завдяки тому, що відтінок бронзи є універсальним практично для будь-якої колірної гами.
Інструкція
1
А якщо такий подарунок зроблений ще й своїми руками - він, безсумнівно, буде цінуватися над усе. Все, що вам потрібно - це сама бронза, трохи знань про те, як відлити фігуру з цього металу, і просте прояв вашої фантазії. Пам'ятайте, що бронза є ідеальним матеріалом для відливання різних творів мистецтва, оскільки в розплавленому стані заповнює навіть найнезначніші поглиблення і форми.
2
Для початку зробіть ескіз вашого майбутнього виробу, після чого виготовте воскову форму з цього ескізу. Визначте для себе, який спосіб створення воскової форми ви будете використовувати, як будете відливати фігуру і якою системою заливки металу користуватися. Все це вимагає деякої підготовки, однак насправді, не так вже й складно для виконання.
3
Навколо форми з ливникової системою нанесіть керамічну суміш, яка потім надійде на кілька годин в випалювальну піч при температурі, рівній 850 градусам. В печі спікається формувальнасуміш і утворюється жорстка жароміцний форма, тоді як віск виплавляється, і утворюються порожнисті місця для подальшої заливки металу. Тільки після цього етапу приступайте до заливання металу в керамічну форму.
4
Залийте метал в форму, почекайте, поки він остаточно охолоне, і розбийте форму. Виймайте відлите виріб. Після цього очистіть виріб від формувальної суміші, відріжте його від літніковойсистеми і приступайте до художньої обробки. На цьому етапі проходить шліфування, карбування та інші операції, які відновлюють первісний, тобто задуманий автором, вид статуетки.
5
І, нарешті, проведіть хімічну обробку бронзової моделі. Для цього покрийте її кислотним розчином - патиною. Вона надає виробу мерехтливий блиск і захищає від природного процесу окислення металу. Крім цього, патина може бути різного кольору. У зв'язку з цим, ви можете створити абсолютно неповторне, ексклюзивний виріб.
Зверніть увагу
Скульптор вирішив відлити фігуру з бронзи, але так, щоб, на відміну від усіх попередніх, її можна було б розглядати з усіх боків. Задачі абсолютно "круглої" статуї до цього не були вирішені, адже навіть знаменитий "Давид" Мікеланжело і тим більше Св. Георгій Донателло розраховані на фронтальне сприйняття з однієї точки зору (див. Т. 3, рис. 304; т. 6, рис . 537).
Корисна порада
Бронзові фігури. Бронза - сплав міді з додаванням олова і цинку. Процес виробництва бронзових фігур складний і складається з декількох фаз. В отриманих формах відливають фігуру з бронзи. Фігура, яка вийшла з ливарного цеху, звільняється від латників і канальців, очищається і потрапляє в руки гравера. Саме він призводять фігуру в той вид, в якому її задумував скульптор.