Як підвищити мотивацію до навчання.

Проблема батьків і дітей була піднята И.С.Тургенева в XIX столітті і не дозволена до цих пір. У небагатьох сім'ях між старшим і молодшим поколіннями є повне взаєморозуміння. Один з найпопулярніших каменів спотикання - навчання. Звичайно, є діти, які віддають перевагу підручники розваг. Але таких небагато. Батьки змушені вигадувати різні способи підвищення мотивації дитини.
Інструкція
1
Хваліть за успіхи Багато батьків за погані оцінки карають, а хороші вважають справою звичайною. Поступайте по-іншому. Основний акцент робіть на хороших відмітках. Розмовляючи про погані, не підвищуйте голос і не пропонуйте готового вирішення проблеми. Краще поставте запитання: «Як зробити краще?» Якщо дитині важко з відповіддю, допоможіть йому.
2
Замотівіруйте деньгаміСоздайте таксу за оцінки: п'ятірка варто, наприклад, 100 рублів; четвірка - 50, трійка - 0 рублів, за двійку - штраф. В якості штрафу може виступати будь-яка робота (мити посуд протягом тижня, зробити генеральне прибирання квартири самому і т.д.) Обов'язково обговоріть кожен момент з дитиною, щоб потім не було неприємних розмов і образ. Краще, якщо ви складете письмовий договір, в якому будуть вказані всі найдрібніші нюанси. Повинно бути два підписаних примірника документа, один зберігається у дитини, інший - у батьків. Таким чином, у договорі присутній і ігровий момент, який дітьми цінується.
3
Замотівіруйте подарунками Цей спосіб схожий на попередній, тільки замість грошей виступає їх матеріальний еквівалент. Наприклад, за закінчення навчального року на одні п'ятірки - у подарунок поїздка на море; на четвірки - велосипед і т.д. Тільки попередньо обговоріть з дитиною його бажання, щоб ваш подарунок дійсно послужив для нього мотивацією.
4
Дізнайтеся, ким дитина хоче стати в майбутньому. (Намагайтеся обговорювати його, а не ваші бажання.) Після цього покажіть, які предмети йому знадобляться в обраній професії. Швидше за все, таких буде два-три. Потім дайте зрозуміти, що письменникові - фізика, а будівельнику - російська мова теж потрібні. І не для розширення кругозору, а для розвитку. Якщо мозок натренований вирішенням завдань за кількома спеціальностями, то кожна нова задача в будь-якій сфері діяльності буде вирішуватися легше. Якщо ви провели розмову правильно, то дитина отримає внутрішню мотивацію, яка, як відомо, значно вище зовнішньої (гроші, подарунки).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CY7iTGDuOk4
Якщо ви хочете бути успішним у житті, то вам вкрай важлива самомотивація. Вона дозволяє впоратися з нудьгою і небажанням працювати, змушує вас активізуватися і почати щось робити. Мотивація дає вам енергію і сили, які необхідні для подолання будь-яких труднощів і досягнення поставлених цілей. Однак проблема в тому, що далеко не у кожної людини виходить себе мотивувати.
Інструкція
1
Найважливіший і сильний джерело мотивації - це наявність мети, до якої ви небайдужі. Така причина надихає вас і змушує докласти максимум зусиль навіть у тому випадку, якщо ви зіткнулися з непереборними труднощами. Вона дозволить вам виконати на перший погляд практично неможливі речі. У той час як інші цілі надихають вас протягом деякого часу, важлива для вас причина буде надихати вас нескінченно. Це джерело мотивації, який ніколи не вичерпається. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас закінчилася мотивація, згадайте про цю причину і у вас знову з'являться сили діяти.
2
Ваша мета - це потужне джерело мотивації, але в теж час вона абстрактна. Її необхідно конкретизувати у вигляді мрії. Мрія має бути реалістичною, щоб сильней надихати вас, але в теж час вимагати напруги ваших сил і можливостей.
3
Щоб мати серйозну мотивацію , у вас повинна бути спрага, а не просте бажання. Ви повинні дійсно сильно хотіти виконання вашої мрії.
4
Порівняння себе з іншими - це один з найефективніших способів демотивувати себе. Навіть у тому випадку, якщо ви почали займатися справою з ентузіазмом, ви все одно втратите всю свою енергію, якщо будете обертатися на інших людей. Не дозволяйте собі робити цього. У вас власний шлях, тому вам не повинно бути важливим те, як поступають інші. Єдиний ваш реальний конкурент - це ви самі.
5
Можливо, ви зіткнетеся з перешкодами, які можуть змусити вас припинити рух до мети. Вам може здатися, що у вас не вистачить сил, що продовжувати домагатися мети занадто важко. Але саме на цьому етапі ви зрозумієте різницю між переможцем і переможеним. Не дивлячись на те, що і ті й інші стикаються з однією проблемою, є одна річ, яка відрізняє переможців - це хоробрість зробити наступний крок. У складних ситуаціях думайте лише про те, щоб продовжити шлях. Не замислюйтесь про те, скільки перешкод вас ще чекають у майбутньому.
6
Відпустіть своє минуле, адже саме воно тягне вас назад. Неважливо, скільки помилок ви робили до цього, сьогодні новий день і вас чекає яскраве майбутнє.