Як поставити flash заставку. Як поставити в контакті заставку.

Красива анімована заставка робочого столу - це справжній витвір мистецтва. Вона здатна пробудити найнесподіваніші почуття, стати поштовхом у скоєнні важливого кроку в житті ... Щоб відчути на собі надприродну силу flash заставки, потрібно для початку її встановити на робочій стіл свого ПК.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
  • - iPhone.
Інструкція
1
Завантажте анімований малюнок на комп'ютер. Потім натисніть правою клавішею комп'ютерної мишки на «картинку» і в меню виберіть опцію «Зробити малюнком робочого столу», а після підтвердіть свій зроблений вибір. Після цих маніпуляцій малюнок буде встановлений на робочий стіл ПК. Якщо з якихось технічних причин він не запускається, клікніть правою клавішею миші по робочому столу і виберіть вкладку «Оновити».
2
Збережіть сподобалися вам анімовані шпалери на жорсткий диск персонального комп'ютера, а потім, скориставшись опцією «Властивості екрану», завантажте картинку на робочий стіл.
3
Встановити flash заставку можна не тільки на робочий стіл персонального комп'ютера, але і на iPhone, адже на цьому смартфоні є спеціальний додаток - vWallpaper для iPhone з jailbreak. Щоб виконати установку анимированной заставки, запустіть на iPhone Cydia. Після цього зайдіть у розділ під назву Manage (він розташований внизу екрану) і клацніть по кнопці Sources .Потім натисніть Edit і слідом за цим - Add. На екрані висвітиться вікно, в яке потрібно ввести посилання http://i.danstaface.net/deb і клікнути по Add Source. Після того як завершиться підготовча частина робіт, зайдіть в «Пошук», знайдіть підготовлене до установки анімоване додаток і встановіть його.
Зверніть увагу
Переконайтеся в тому, що закаченная анімована заставка не приховує в собі несподіваний сюрприз - акуратно прикріплену до флеш-додатку шкідливу програму. Перевіряйте всі файли антивірусом.
Корисна порада
Анимированная заставка енергоємна, тому якщо вона запускається під час реалізації таких важливих процесів на комп'ютері, як завантаження файлів або сканування ПК на наявність вірусів, flash заставка може зависати.