Як розібрати батарею ноутбука. розібрати акумулятора ноутбука.

Звичайному користувачеві ноутбука не так вже й часто доводитися займатися розбиранням своєї комп'ютерної техніки, так як сервісні центри в нашій країні вже досить поширені. Але все ж звертатися до майстра за лагодженням, зокрема, батареї від ноутбука, іноді не зовсім виправдано через високу вартість даного сервісу (в порівнянні з покупкою нового акумулятора).
Вам знадобиться
  • - ніж або викрутка;
  • - молоток;
  • - лещата;
  • - мультиметр;
  • - паяльник;
  • - запасні елементи батареї;
  • - автомобільна лампочка;
  • - тканинні рукавички;
  • - клей.
Інструкція
1
Підберіть необхідні інструменти, якими будете, надалі, проводити розбирання. У мінімальний набір входить гострий предмет - це може бути ніж (звичайний кухонний або канцелярський) або викрутка. А також, молоток, для полегшення процесу розбирання батареї, лещата - для закріплення разбираемого предмета в нерухомому стані і тканинні рукавички - вони допомагають уникнути попадання шкірного жиру на елементи і захищають від механічних пошкоджень руки разбирающего.
2
Закріпіть акумулятор в фіксаторі. Дві частини батареї склеєні один з одним по шву, який знаходитися прямо по середині її бічної частини. Вставте в нього гострий предмет під кутом в 45 градусів. Почніть злегка стукати по його ручці молотком або рукою. Оскільки пластмаса досить м'яка, шов буде сам розходитися, але якщо в якомусь місці клей буде тримати особливо міцно, цю частину слід надрізати.
3
Огляньте елементи батареї. Зазвичай в ноутбуках використовують їх з шести або восьми частин. Якщо не помічено ніяких механічних пошкоджень елементів, а також батареї не «потекли», можна спробувати замінити старі елементи новими, попередньо купленими в інтернет-магазині або в магазині радіотехніки. Для заміни батарей додатково буде потрібно мультиметр і паяльник.
4
Перевірте за допомогою мультиметра кожен елемент. Кожна батарейка повинна видавати значення приблизно від 3,7 до 4,1 В. Розрядіть елементи - це необхідно для того, щоб надалі всі елементи заряджалися рівномірно. Для цього підійде автомобільна лампочка. Після розрядки всіх елементів батареї з'єднайте їх з кріпильними пристроями. Останні зафіксуйте між собою за допомогою паяльника. З'єднайте частини батареї і проклейте шов, щоб волога не потрапила всередину. Вставте батарею в ноутбук і зробіть кілька повних циклів зарядки-розрядки.