Як покрити автомобіль лаком.

Лакування автомобіля вимагає від маляра великого практичного досвіду, знання процесу та особливостей застосовуваних матеріалів. Лакове покриття проводиться поверх фарби, захищає її від температурних і ультрафіолетових впливів, надає пофарбованому виробу красивий зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • - кілька аерозольних балончиків з автомобільним лаком;
  • - шліфувальний папір;
  • - липка стрічка.
Інструкція
1
Перед лакуванням вимийте автомобіль. Проводьте операцію при температурі вище 12 градусів в добре провітрюваному приміщенні, захищеному від сонячних променів і вітру. При виконанні часткової лакування, оброблювану ділянку обклейте липкою. При обробці крил ретельно оклейте шини і амортизатори.
2
Для видалення старого покриття відшліфуйте оброблювану поверхню шліфувальним папером №360 із зволоженням. Для зволоження постійно вичавлювати мокру губку над місцем шліфування. Губку занурюйте в воду і повністю дайте їй насититися водою. Після цього проведіть остаточну вологу шліфовку шліфувальної папером №600. Також нею шліфуйте прикордонний лак і бризки лаку. Залишаються після неї мікроскопічні подряпини майже не помітні.
3
відшліфувати поверхню очистіть від жиру і силікону спеціальної очищає рідиною. Цією ж рідиною очистіть прилеглі поверхні шириною 20 см. Врахуйте, що на кордоні ремонтованої поверхні і фірмового лаку завжди утворюються напливи. Тому постарайтеся, щоб місце ремонту обмежувалося найближчій декоративною планкою чи краєм кузова. Для запобігання осідання пилу змочіть підлогу водою.
4
Попередньо попрактикуйтесь в нанесенні покриття. Переконайтеся, що призначена для лакування поверхню суха і очищена від пилу. При можливості, обдуйте її стисненим повітрям. Аерозольний балончик перед використанням інтенсивно струшуйте протягом 3-5 хвилин, щоб запобігти патьоки. Першу порцію лаку нанесіть на яку-небудь картонку, щоб усунути осаждающиеся на підйомної трубці частки металу.
5
При лакуванні великих площ наносите матеріал хрестоподібно, почавши обприскування поза поверхні і продовжуючи рухати струмінь в іншому напрямку, закінчуючи ззовні. Невеликі за площею простору лакують по спіралі, закручуючи її зовні всередину, щоб уникнути надмірного напилення. Балончик рухайте з рівномірною швидкістю і на однаковій відстані від поверхні (близько 25 см).
6
Для виконання непомітного переходу до фірмового лаку, нанесіть не менш чотирьох перекриваються ходів розпилення. При цьому кожне напилення повинно збільшувати нанесений раніше шар на 2-3 см. При розпиленні на близькій відстані, при занадто повільному або нерівномірному русі балончика неминучі появи напливів.
7
Кожен наступний шар наносите з 5-хвилинними паузами для випаровування розчинника до тих пір, поки не досягнете достатнього лакового покриття. Після нанесення кожного шару струшуйте аерозольний балончик. Після закінчення робіт відразу ж видаліть всі захисні покриття. Просушіть оброблену поверхню. Для прискорення сушки використовуйте сильні фото- і рефлекторні лампи. Ніколи не використовуйте для цієї мети вентилятор.
8
Просушите лак протягом не менше 48 годин. Потім акуратно видаліть напилений туман на прилеглих поверхнях м'яким полиролем і ватним тампоном. Полірування проводите тільки в поздовжньому по відношенню до автомобіля напрямку.
Перепади температур взимку, яскраве, багате ультрафіолетом літнє сонце - все це фактори, які дестабілізують хімічний склад фарби машини, роблять її більш крихкою. Лакування автомобіля - необхідний захід щодо захисту фарби від впливів навколишнього середовища.
Вам знадобиться
  • - автомобільний лак в аерозольних балончиках;
  • - папір для шліфування;
  • - рідина для очищення поверхонь від жиру;
  • - широка липка стрічка.
Інструкція
1
Вимийте автомобіль перед лакуванням. Зверніть увагу на чистоту поверхні машини, відсутності сторонніх нашарувань. Підготуйте приміщення для проведення процесу лакування. Виберіть майстерню, яка захищена від протягів і прямих сонячних променів. Температура повітря повинна бути не менше 15 градусів за Цельсієм.
2
У разі якщо лакування стосуватиметься тільки деяких поверхонь, застосуйте липку стрічку у вигляді обмежувача. Так, наприклад, необхідно добре обклеїти шини і амортизатори, при лакування переднього або заднього крила.
3
Видаліть старе покриття за допомогою шліфувального паперу. Проводьте видалення «вологим способом». Для цього повністю наситьте губку мильною водою і вичавіть над місцем шліфування перед процесом шліфування. Змочіть підлогу водою, щоб перешкодити осіданню пилу. Виберіть орієнтир і встановіть межі лакування. Очистіть поверхню від жиру очищає рідиною.
4
Підготуйте аерозольний балончик, струшуючи його протягом 5 хвилин. Візьміть картонку і використовуйте її як тестову поверхню, так як у першій порції лаку можливі осідання металевих домішок з балончика. Починайте лакувати поверхню, по можливості уникаючи напливів по краях.
5
Зверніть увагу на різницю методу нанесення лаку в залежності від площі обприскування. Якщо потрібно залакувати велику поверхню - ведіть рукою хрестоподібно. Невеликі площі обприскуються спиралеобразно. Завжди рухайте балон з однаковою швидкістю і уникайте різких рухів.
6
Нанесіть не менше 3-4 шарів лаку. Проконтролюйте стики між старим і новим шаром. Намагайтеся точно витримувати хронометраж при лакування. Необхідно робити 5-7мінутние перерви, щоб розчинник встигав вивітрюватися. Ретельно просушіть лаковані поверхні протягом не менше 48 годин. Після цього відполіруйте за допомогою поліролі та спеціального тампона.