Як пофарбувати автомобіль металликом. Як пофарбувати плямою металік авто.

Технологія фарбування автомобіля металликом має характерні особливості, від виконання яких залежить якість виконання роботи. За винятком цих нюансів процедура забарвлення аналогічна процедурі із застосуванням звичайних автоемалів.
Вам знадобиться
  • - емаль-металік;
  • - розчинник;
  • - фарбувальний апарат (краскопульт).
Інструкція
1
Емалі-металлики дуже сприйнятливі до тиску, створюваному фарбувальних апаратом. Тому визначте досвідченим шляхом або дізнайтесь в технічній документації до емалі рекомендований тиск. Врахуйте, що особливою чутливістю мають світлі і сріблясті тони. Застосовуйте тільки ті розчинники, які рекомендовані в техдокументації до емалі, щоб уникнути плям. Також при виборі розчинника враховуйте сезон і температуру повітря в приміщенні для фарбування.
2
Офарблюйте автомобіль металликом в 2 шари. Перший шар робіть більш товстим, уникаючи утворення патьоків. Другий шар накладайте тонше і з більшої відстані. Однак при цьому фарба не повинна засихати на льоту. Інакше плям не уникнути. Якщо після нанесення першого шару фарба погано лягла і другий шар не приховає дефекти, нанесіть другий шар таким же товстим, як перший. І третій шар зробіть тонким.
3
Ніколи не сушіть металік повітрям. Звичайна фарба при охолодженні повітрям швидше схоплюється. Емаль типу металік при такому способі сушіння схоплюється занадто рано, що призводить до утворення плям і різних дефектів. Чи не прискорюйте процес висихання металіка.
4
Середній термін просушування металіка становить 30 хвилин при 20 градусах. Точні цифри шукайте в технічній документації до емалі. Важливо: точно витримаєте рекомендований час просушування. Лак на пофарбовану поверхню наносите строго через певний час, вказаний виробником емалі. В іншому випадку лак не ляже на фарбу.
5
Кількість використовуваної емалі підберіть в залежності від умов і кольору фарби. При цьому врахуйте, що червоний і жовтий кольори вимагають більшої кількості продукту. Орієнтуйтеся на середню цифру: для фарбування автомобіля ВАЗ потрібно 2 літри нерозбавленого металіка. Фарбу завжди враховуйте в літрах, а не в кілограмах.
6
Ніколи не порушуйте технологію забарвлення без необхідності. Виробники емалей витрачають величезні кошти, щоб визначити найкращі умови фарбування їхньою продукцією. Якість фарбування багато в чому досягається прагненням до точного виконання всіх рекомендацій і умов, викладених у документації до металлику.